اختصاص 85 میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 به هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: تسهیلات تبصره 18 استان هرمزگان 85 میلیارد تومان است
استاندار هرمزگان گفت: تسهیلات تبصره 18 استان هرمزگان 85 میلیارد تومان است
کد خبر: ۱۳۷۳۱۵۱

هرمزگان-جام جم انلاین،استاندار هرمزگان گفت: تسهیلات تبصره 18 استان هرمزگان 85 میلیارد تومان است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آفتا ب،مهدی دوستی  در حاشیه بازدید از شرکت پالایش نفت آفتاب با تاکید بر ساخت شهر پالایشی در بندرعباس ، اظهار کرد: دی ماه سال گذشته دستور ایجاد این شهر پالایشی توسط رئیس جمهور صادر شده است.

 

وی با اشاره به فرمایش مقاوم معظم رهبری، عنوان کرد: بدترین استفاده از نفت، استفاده ان به عنوان سوخت است.

 

استاندار هرمزگان با بیان اینکه با توسعه زنجیره پائین دست می توان واحدهای شوینده و خرد پائین دستی را ایجاد کرد، گفت: این مهم 60 برابر بیشتر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

 

دوستی با تاکید بر اینکه در عرصه اقتصادی گشایش هایی رخ خواهد داد، مطرح کرد: تسهیلات تبصره 18 استان هرمزگان 85 میلیارد تومان است.

 

استاندار هرمزگان ادامه داد: با توسعه حلقه های پائین دست می توان تنوع محصول را داشت و ضریب پیچیدگی را جابجا کرد.

 

گفتنی است؛ استاندار هرمزگان پیش از ظهر چهارشنبه  با حضور در پالایشگاه نفت آفتاب در بندرعباس از 11 فاز تولیدی این کارخانه بازدید کرد که در حاشیه این بازدید مهندس محمد مهدی دوستی مدیرعامل شرکت پالایش نفت آفتاب، گزارشی از فعالیت های سال های گذشته، ایده های در حال اجرا، مشکلات فنی، پروسه های اداری و مسائل استانداردسازی ارائه کرد.

 

صادرات 374 میلیون دلاری شرکت پالایش نفت آفتاب

 

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آفتاب با اشاره به صادرات 374 میلیون دلاری شرکت پالایش نفت آفتاب، عنوان کرد: این شرکت تنها مجموعه بخش خصوصی است که جز ده پالایشگاه اول کشور می باشد.

 

 محمد مهدی دوستی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید استاندار هرمزگان از این شرکت، با بیان اینکه این مجموعه 15 سال گذشته به ثبت رسیده است، اظهار کرد: برنامه ورود به بورس در دستور کار این شرکت قرار دارد.

 

مدیر عامل شرکت پالایش نفت با اشاره به صادرات 374 میلیون دلاری شرکت پالایش نفت آفتاب، عنوان کرد: این شرکت تنها مجموعه بخش خصوصی است که جز ده پالایشگاه اول کشور می باشد.

 

وی تصریح کرد: طی سال گذشته این شرکت موفق به کسب مقام سوم صادرات در بین پالایشگاه های کشور شده است.

دوستی با اشاره به مشکلات، ادامه داد: در حوزه کدهای عمومی استاندارد سازی مشکلاتی به وجود آمد و فرآیند این استاندارد سازی برای شرکت دو سال به طول انجامید.

 

تاکید شرکت پالایش نفت آفتاب بر جوان گرایی و اعتماد به جوانان

 

وی با تاکید بر جوان بودن مجموعه، مطرح کرد: نیروهایی که سابقه کار ندارند در این مجموعه جذب می شوند که این نشان دهند اعتماد به توانایی جوانان می باشد.

 

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آفتاب به برگزاری آزمون استخدامی با همکاری دانشگاه بندرعباس اشاره کرد و گفت: تعداد زیادی در این آزمون جذب شده اند.

 

دوستی اعلام کرد: در آینده نزدیک آزمون استخدامی به منظور جذب و تامین نیروی انسانی برگزار خواهد شد .

 

وی با اشاره به ایده ساخت مجموعه آموزشی پیش از ورود به دانشگاه در پنج نقطه از استان، گفت: این مهم در راستای دانش افزایی نیروهای آماده به کار در شرکت پالایش نفت آفتاب می باشد که در این مراکز دوره های آموزشی فنی و حرفه ای برای افراد برگزار می شود.

 

ساخت بزرگترین مدرسه هرمزگان توسط شرکت پالایش نفت آفتاب

 

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آفتاب با تاکید بر مسئولیت های اجتماعی شرکت، اظهار کرد: مدرسه ابن سینا در هرمزگان توسط این شرکت در حال ساخت است که تا پایان تابستان به بهره برداری خواهد رسید.

 

دوستی با بیان اینکه بزرگترین مدرسه هرمزگان با 24 کلاس درس توسط این شرکت ساخته شده است، مطرح کرد: دو مدرسه در مناطق رودان و میناب ساخته و به بهره برداری رسیده است.

 

وی با اشاره به ساخت پارک تفریحی 16 هکتاری در هرمزگان، اعلام کرد: درختان کشت شده در این پارک از نوع مثمر هستند که درآمد حاصل از فروش محصولات آن به خانواده زندانیان اختصاص داده می شود.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها