فرماندار اسلامشهر گفت: با هماهنگی انجام شده با بخشداری ها و شهرداری های اسلامشهر، احمدآباد و چهاردانگه و خیرین، روزانه 30 دستگاه اتوبوس به مدت پنج روز 1200 زائر و علاقه‌مندان به زیارت قبر امام حسین (ع) در اربعین را به طور رایگان به مرز مهران انتقال خواهند داد و پس از پایان مراسم هم به اسلامشهر باز می گردانند.
کد خبر: ۱۳۷۳۱۱۷

حسین حبیبی صبح چهرشنبه ۲۲ تیر ماه در جلسه ستاد اربعین اسلامشهر اظهار داشت: کمیته‌های مختلف ستاد اربعین فعالیتشان را آغاز کرده‌اند و کمیته پشتیبانی با مسئولیت معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار ساماندهی نذورات مردمی را برعهده خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تسهیل در اعزام و اسکان زائران اربعین حسینی جز مهمترین اولویت‌های کاری ستاد اربعین خواهد بود، افزود: برنامه ریزی ها در حال انجام است تا در ۵ روز متوالی روزانه ۱۲۰۰ زائر به صورت رایگان از شهرستان به مرز مهران اعزام شوند و در این خصوص نذورات خیرین و افراد حقیقی و حقوقی که علاقمند هستند در زمینه اعزام و اسکان زائران اربعین حسینی مشارکت داشته باشند ساماندهی می‌شود.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه چند موکب از جمله موکب احباب الحسین (ع) از اسلامشهر در مسیر پیاده رویی نجف تا کربلا خدمات دهی به زائران را انجام خواهند داد، تصریح کرد: از ظرفیت‌های شهرستان برای کمک به این موکب ها استفاده خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها