فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد

ورود سگ‌ها به پارک ممنوع | برخورد با اراذل پارک‌ ها

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری ۳۶ قاچاقچی موادمخدر و کشف ۲۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در اجرای طرح‌های امنیت محله محور طی ۱۰روز گذشته خبرداد.
کد خبر: ۱۳۷۲۴۰۳

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ ضرغام آذین با اعلام این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده از ۱۰ روز پیش طی چندین مرحله در سطح شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی پایتخت به اجرا درآمد.

وی افزود: تیم‌های عملیاتی پایگاه‌های پلیس‌ مبارزه با مواد مخدر فاتب در جریان اجرای این طرح موفق به دستگیری ۱۳۳۰ خرده فروش مواد مخدر و توزیع کننده و همچنین ۳۶ قاچاقچی مواد مخدر در شهر تهران شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود:‌ماموران در بازرسی از متهمان دستگیر شده ۲۰۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر اعم از سنتی و صنعتی را کشف و ضبط کردند.

آذین ادامه داد:‌همچنین طی این مدت تیم‌های عملیاتی پایگاه‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران یگان امداد و کلانتری‌های تابعه سرکلانتری هفتم و ششم فاتب نسبت به جمع آوری ۲هزار و ۸۵۸ معتاد متجاهر نیز اقدام کردند که این افراد روانه مراکز بازپروری شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب تاکید کرد:‌ اجرای طرح امنیت محله محور با هدف برقراری نظم و امنیت پایدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها