title
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از تامین ، ۲۴۰ دستگاه کولر و امکانات سرمایشی به ارزش ۴ میلیارد تومان با همت این نهاد انقلابی و مجمع خیرین کشور برای خانواده های زلزله زده هرمزگان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۲۲۰۸

هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از تامین ، ۲۴۰ دستگاه کولر و امکانات سرمایشی به ارزش ۴ میلیارد تومان با همت این نهاد انقلابی و مجمع خیرین کشور برای خانواده های زلزله زده هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد با بیان اینکه خانواده های زلزله زده تحت حمایت امداد هرمزگان، نگران وسایل سرمایشی نباشند، اظهار داشت: یکی از نیازهای ضروری خانواده های زلزله زده لوازم سرمایشی است که همین راستا ، ۲۴۰ دستگاه کولر و امکانات سرمایشی به ارزش ۴ میلیارد تومان با همت این نهاد انقلابی و مجمع خیرین کشور تامین شده است و به زودی و با هماهنگی استانداری هرمزگان و سایر دستگاه های اجرایی بین زلزله‌زدگان هرمزگانی توزیع خواهد شد.

 

تراهی افزود : تلاش داریم تا از کمک این مجموعه در سطح کشور برای حمایت از مردم زلزله زده ی جنوب غرب هرمزگان( روستاهای تابعه شهرستان بندر لنگه) به ویژه در فصل طاقت فرسای گرما استفاده کنیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها