اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد

وزش باد نسبتا شدید در پایتخت | تداوم روند کاهش دما

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، برای تهران آسمانی صاف همراه با وزش باد و گاهی وزش باد نسبتا شدید همراه با خیزش موقت گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۱۳۷۲۰۱۲

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری و در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود که امروز و فردا (۱۲ و ۱۳ تیرماه) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نواحی جنوب غربی در ساعات عصر و شب گاهی با وزش باد شدید و در مناطق مستعد با خیزش موقت گرد و خاک و در ارتفاعات به‌ویژه در ارتفاعات شمال شرقی با افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده باران همراه خواهد بود.

از امروز تا سه شنبه (۱۲ تا۱۴ تیرماه) کاهش محسوس دما به‌طور میانگین بین ۵ تا ۸ درجه سلسیوس مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۴ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۱۳ تیرماه ) صاف و در بعد از ظهر وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه (۱۴ تیرماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها