فرمانده انتظامی کردستان:

20 تن گندم احتکار شده در قروه کشف شد

فرمانده انتظامی کردستان از اجرای طرح ارتقاءامنیت اجتماعی و جمع آوری معتادان متجاهر با هدف پيشگيري از سرقت و کاهش جرائم خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۱۵۵۷

 کردستان-جام جم آنلاین- سردار علی آزادی صبح امروز چهارشنبه با اعلام اين خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف پيشگيری از سرقت و کاهش جرایم با شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده و با اقتدار کامل در سطح شهرستان سنندج اجرا شد.

وی افزود : در اجرای این طرح با هماهنگی مراجع قضائی با ورود به محل هاي پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب تعداد 86 نفر از معتادين متجاهر و کارتن خواب سطح شهرستان سنندج از جمله میدان نبوت، میدان انقلاب ، حاشیه نایسر و..... جمع آوری و برای بهبود وضعيت و همچنين ترک اعتياد به مراکز ترک اعتياد منتقل شدند.

فرمانده انتظامی کردستان در پایان خاطرنشان کرد: بررسی ها نشان مي دهد افراد معتاد در بسياری از جرائم و آسيب ها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارند پس بايد به اين نكته توجه كنيم كه وجود پاتوق استعمال مواد يا خرده فروشان در محله ای كه در آن زندگی می كنيم يك تهديد جدی فراروی امنيت و سلامت فردی و اجتماعی ما و به ويژه فرزندان جوانمان است كه نبايد به آن بي تفاوت باشيم و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها