منابع لبنانی گزارش دادند یک رزمنده موتورسوار حزب‌الله یک‌تنه در برابر گروهی از نظامیان صهیونیست که به خط مرزی لبنان نزدیک شده بودند، ایستاده و مانع پیشروی بیشتر آن‌ها شده است.
کد خبر: ۱۳۷۱۰۱۷

به گزارش جام جم آنلاین، منابع لبنانی، بامداد امروز (جمعه)، از نزدیکی یک گروه از نظامیان صهیونیست به خطوط مرزی لبنان خبر دادند.

«علی شعیب» خبرنگار شبکه «المنار» در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر با انتشار تصاویری گزارش داد که بامداد امروز، گروهی از نیروهای پیاده‌ نظام رژیم صهیونیستی از حصار الکترونیکی عبور کردند و وارد منطقه مورد مناقشه در «خله المخافر» واقع در جنوب منطه العدیسه شدند.

با این حال، خبرنگار المنار اضافه کرد که نیروهای رژیم صهیونیستی به خود جرأت عبور از خط آبی را ندادند و فراتر نرفتند.

لحظاتی بعد، این خبرنگار لبنانی تصویری از یک رزمنده موتورسوار جنبش‌ حزب‌الله لبنان منتشر کرد که یک‌تنه در برابر تانک نیروهای صهیونیست ایستاده بود و به آن‌‌ها اجازه پیشروی بیشتر نمی‌داد.

این گزارش در حالی منتشر شده است که منابع لبنانی مدتی است که از تحرکات مشکوک نظامیان صهیونیست در خطوط مرزی با لبنان خبر می‌دهند.

خبرنگار المنار پیش از این، گزارش داده بود که ۱۷ نظامی صهیونیست با پشتیبانی دو تانک مرکاوا به حصار موجود در منطقه خله المحافر واقع در جنوب شهرک العدیسه که مجهز به حسگرهای الکترونیکی است، نزدیک شدند و اقدام به بازرسی اراضی اشغالی لبنان کردند.

با این حال در ادامه این گزارش اشاره شده بود که نظامیان صهیونیست یک ساعت بعد بدون نفوذ به خط آبی، منطقه را ترک کردند.

عکس | تقابل تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی و موتورسوار حزب‌الله لبنان

عکس | تقابل تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی و موتورسوار حزب‌الله لبنان

 

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها