مدیر عامل آبفا در بازدید از پروژه های آبرسانی میناب:

پروژه تامین آب میناب از تصفیه خانه سد سرنی نیمه تیر به پایان می رسد

مدير عامل آبفا در بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب میناب از تلاش این شرکت برای بهره مندی مردم میناب از آب سد سرنی تا نیمه تیرماه خبر داد.
مدير عامل آبفا در بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب میناب از تلاش این شرکت برای بهره مندی مردم میناب از آب سد سرنی تا نیمه تیرماه خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۰۵۸۹


هرمزگان-جام جم انلاین-مدير عامل آبفا در بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب میناب از تلاش این شرکت برای بهره مندی مردم میناب از آب سد سرنی تا نیمه تیرماه خبر داد.

 

عبدالحمید حمزه پور در این بازدید که فرماندار ویژه میناب نیز حضور داشت، با اشاره به پروژه خط انتقال آب از تصفيه خانه سد سرنى به شهر ميناب افزود: بهره برداری از این پروژه علاوه بر اینکه مردم میناب به خواسته دیرینه شان در استفاده از آب سطحی دست خواهند یافت، باعث پایداری آب این شهر خواهد شد.


به گفته وی، در اجرای طرح بهره مندی مردم میناب از آب سد سرنی اقداماتی از جمله تجهيز ايستگاه پمپاژ ، احداث خط انتقال با لوله فولادی به قطر ۸۰۰ میلیمتر، به طول چهار کیلومتر و همچنين احداث دو باب مخزن ذخيره به حجم ۱۰ هزار مترمكعب اجرا شده است.


وی اعتبار هزينه شده برای عمليات اجرايى این پروژه ها را بالغ بر ۷۰۰ ميليارد ريال عنوان کرد و افزود: با بهره بردارى از اين پروژه وضعيت تأمين كيفى و كمى آب شرب شهر ميناب و تعدادى از روستاهاى پيرامونی و حاشيه اين شهر بطور قابل توجهى ارتقاء و در پايدارى آب مورد نياز نیز تأثير زيادى خواهد داشت.

 

مدیرعامل آبفا همچنین از وضعيت توزيع آب در روستاهاى بخش مركزى ميناب نيز بازديد کرد.
فرماندار ويژه ميناب نیز در این بازدید ضمن ابراز رضايت از سرعت بالا و پيشرفيت فيزيكى طرح تامین آب میناب از تصفیه خانه سد سرنی، ابراز اميدوارى كرد، با بهره بردارى از اين پروژه مهم، مشكل ديرينه كمبود آب میناب مرتفع و باعث ايجاد رضايت مردم شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها