اگر جایی قانون می تواند انعطاف داشته باشد، مسوولان آن را اعمال کنند
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان:

اگر جایی قانون می تواند انعطاف داشته باشد، مسوولان آن را اعمال کنند

title
هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان با قدردانی از تلاشهای سمانه کمالی باغستانی «مدیر مسئول نشریه هرمزگان من» در دوره اول فعالیت این تشکل صنفی ، مصیب رجایی خبرنگار خبرگزاری شبستان(هرمزگان) را به عنوان مدیر روابط عمومی این تشکل منصوب کرد .
کد خبر: ۱۳۶۹۹۶۳


هرمزگان-جام جم انلاین-هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان با قدردانی از تلاشهای سمانه کمالی باغستانی «مدیر مسئول نشریه هرمزگان من» در دوره اول فعالیت این تشکل صنفی ، مصیب رجایی خبرنگار خبرگزاری شبستان(هرمزگان) را به عنوان مدیر روابط عمومی این تشکل منصوب کرد .


همچنین در اجرای تبصره بند 8ماده 13اساسنامه مصوب مجمع عمومی ،حسین فریدونی سردبیر صدف به عنوان نماینده هیئت مدیره و مسئول کمیته گردشگری انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان منصوب شد .


در بخشی از احکام صادره آمده است :با توجه به توانمندی ، تجربه جنابعالی انتظار می رود بر اساس ماموریت های محوله در راستای ارتقای خدمت به اعضا ، تامین خواسته های قانونی در حوزه تحت مسئولیت و هماهنگی و همکاری با دستگاهها و نهادهایاستان با هدف پیشبرد وظایف گام برداشته و از بین اعضا و نخبگان حوزه رسانه نسبت به انتخاب اعضای کمیته اقدام لازم را معمول فرمایید .


گفتنی است پیش از این کامبیز حسین پور ، عزت معمارباشی، محمود رئیسی و اشرف پورباقری به عنوان نمایندگان هیئت مدیره و مسئولین کمیته های حقوقی و مسکن ، آموزش ،ورزش و سلامت و بانوان انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان منصوب و احکام آنها صادر گردی

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها