معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام خبر داد:

تجهیز نانوایی های ایلام به کارت خوان هوشمند

ایلام - جام جم آنلاین ؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از تجهیز نانوایی این استان به دستگاه کارت خوان هوشمند خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۹۸۲۸
به گزارش جام جم آنلاین ایلام و به نقل از ایرنا؛ شهریار عباسی گفت:   از تعداد ۶۸۹ نانوایی فعال استان تعداد ۴۰۲ واحد نانوایی مجهز به دستگاه کارت خوان هوشمند بانک سپه شده و باقیمانده نانوایی ها در چند روز آینده نیز تجهیز می شوند.

وی ادامه داد: این طرح در راستای اجرای هدفمندی یارانه ها در همه نانوایی های کشور اجرا می شود و در راستای اجرای این طرح تمام نانوایی‌ها به مرور در سطح استان یک دستگاه کارت خوان هوشمند تحویل خواهند گرفت که با تکمیل آنها مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرایی خواهد شد.

عباسی افزود: در بخش هدفمندی یارانه‌ها پس از مجهز شدن کلیه نانوایی‌ها به دستگاه کارت خوان هوشمند یارانه نان به صورت هدفمند از محل پخت نان به نانوایی ها پرداخت می شود و پس از آن هر نانوا بر اساس پخت نان که انجام می‌دهد یارانه نان را خواهد گرفت که از فروش آزاد آرد جلوگیری می‌شود.
 
وی گفت :  جلوگیری از قاچاق و فروش آرد خارج از شبکه و همچنین رعایت زمان پخت و ساماندهی وضعیت آرد و نان  از ویژگی های مهم این طرح است
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها