رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در پرونده سارقان مسلح منطقه خانی آبادنو خبرداد.
کد خبر: ۱۳۶۹۳۷۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: دهم خرداد ماه امسال و درپی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در منطقه خانی آباد نو، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد، دو متهم با استفاده از سلاح کلاشینکف و یک پتک شیشه طلافروشی مذکور را شکسته و نزدیک به دو کیلوگرم طلا را سرقت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سارقان در جریان سرقت مسلحانه ۳۰ عدد تیرجنگی شلیک کردند، ادامه داد: سه شهروند که قصد داشتند از فرار متهمان پس از سرقت مسلحانه جلوگیری کنند هدف شلیک گلوله قرار گرفتند و متاسفانه در این حادثه یک نفر از آنان به قتل رسید.

رییس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه با اقدام ماموران کلانتری و شهروندان، این سارقان دستگیر شدند، اظهارکرد: در تحقیقات کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی مشخص شد، متهمان در سال ۱۳۹۲ در شهرستان پرند از یک طلافروشی دیگر نیز با استفاده از سلاح گرم سرقت کرده بودند.

ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان اداره یکم در ادامه تحقیقات متوجه شدند، متهمان سلاح کلاشینکف را از فردی در مشهد خریداری کرده و موتورسیکلت را برای انجام سرقت از ورامین به تهران منتقل کرده‌اند. متهمان در تحقیقات تکمیلی به جرم خود مبنی بر دو فقره سرقت مسلحانه در استان تهران و شهرستان پرند اعتراف کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار دارند و تحقیقات ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، حوالی ساعت ۲۱ سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱، خبر سرقت از یک طلافروشی در محله خانی آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که در جریان این سرقت سارقین مربوطه با یک قبضه کلاشینکف و یک پتک به این طلافروشی در محله خانی آباد رفته و قصد سرقت از این طلافروشی را داشتند که با سرعت عمل پلیس ناکام مانده و دستگیر شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها