معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه بقایای ساختمان متروپل آبادان پس از آواربرداری کامل تخریب می‌شود، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار "پروژه" شد.
کد خبر: ۱۳۶۸۹۸۹

به گزارش جام جم آنلاین، سیدصولت مرتضوی صبح امروز در بدو ورود به آبادان، با حضور در خیابان امیرکبیر (امیری) آبادان از آخرین وضعیت روند آوار برداری حادثه متروپل بازدید کرد.

وی با تسلیت به خانواده‌های داغ‌دیده حادثه متروپل اظهار داشت: حادثه متروپل حادثه خیلی تلخی بود که تاکنون پیکر‌های ۳۸ نفر از هموطنان از زیر آوار خارج شده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات آواربرداری از متروپل تعطیل شدنی نیست و همه دستگاه‌ها با امکانات موجود پای کارند و تا زمان اعلام پایان کار از سوی مسئولان استان خوزستان عملیات آواربرداری در متروپل ادامه دارد، تصریح کرد: مجوز‌های لازم در خصوص تخریب و تثبیت سازه متروپل پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه عملیات آواربرداری در متروپل با تدبیر پیش رفته و قرارگاه خاتم‌الانبیا به عنوان پیمانکار وارد عمل شده و دیگر دستگاه‌های اجرایی نیز با تمام ظرفیت به میدان آمدند، تاکید کرد: در سفر رئیس جمهور به آبادان و بازدید از محل حادثه متروپل دستورات لازم صادر شده است.
 
منبع: تسنیم
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها