title
کارشناس اداره کل مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای پراکنده باران همراه با ناپایداریهای جوی از روز چهارشنبه هفته جاری برای مناطق مختلف این استان پیش‌بینی شده است.
کد خبر: ۱۳۶۸۹۶۸
خراسان رضوی - جام جم آنلاین - آیدا فاروقی  افزود:‌ در این مدت این همراه با شدت گرفتن وزش باد، افزایش ابرناکی را در خراسان رضوی شاهد خواهیم بود که پیامد آن رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق در استان پیش بینی شده است.وی بیان کرد در روزهای پایانی هفته بر مقدار این بارشها در مناطق مختلف استان افزوده خواهد شد.
وی ادامه داد: از امروز، یکشنبه تا سه‌شنبه هفته جاری جوی به نسبت پایدار و آرام در خراسان رضوی حاکم است که برای مناطق بادخیز بویژه جنوب شرقی استان وزش باد همراه با گرد و خاک پدیده غالب می‌باشد.
کارشناس اداره کل مرکز پیش‌بینی هوا شناسی خراسان رضوی اظهار داشت: قوچان با هفت درجه سلسیوس و مه‌ولات با ۳۵ درجه طی ۲۴ ساعت گذشته به عنوان سردترین و گرمترین نقاط استان خراسان رضوی بوده‌اند.
وی افزود: دمای هوای مشهد نیز در این مدت بین ۱۶ تا ۳۱ درجه سلسیوس در نوسان بوده است.همچنین بیشترین سرعت وزش باد با ۵۰ کیلومتر بر ساعت در تایباد به ثبت رسیده است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها