معاون دبیر کل حزب الله لبنان:

امام خمینی با رهبری خود اسلام را زنده کرد

معاون دبیر کل حزب الله لبنان در وبینار اجلاس هم اندیشی جمعیت جهانی امام منتظر(عج) تاکید کرد، انقلاب امام خمینی(ره) جهان را متحول و اسلام را زنده کرد.
کد خبر: ۱۳۶۸۸۶۶

به گزارش جام جم آنلاین، «حاج حبیب الله» رئیس جمعیت جهانی امام منتظر(عج) تاکید کرد: پرچم برافراشته امام خمینی(ره) را به زودی علیرغم توطئه‌های توطئه گران به امام زمان (عج) تحویل خواهیم داد.

مجمع جهانی امام منتظر(عج)، صد و پنجاه و یکمین وبینار اجلاس هم اندیشی خود را با همکاری آستان مقدس رضوی و بنیاد بین المللی عاشورا به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و با حضور علمای دینی برگزار کرد.

شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله طی نطقی در این مراسم با درود به عوامل آستان مقدس رضوی و ملت ایران به دلیل پیروی از رهبری و سیره مبارک امام خمینی(ره) گفت: سیره و انقلاب امام خمینی(ره) جهان را متحول کرد. او با اندیشه، علم، عقلانیت و مدیریت خود اسلام را زنده کرد.

شیخ «ماهر حمود» رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت هم طی نطقی در این مراسم گفت: امام خمینی در دوران تبعید از همان لحظه نخست در هواپیما و همه کشورهایی که در آن فرود آمد و هواپیمایی که او را به تهران منتقل کرد و میلیون‌ها نفر در انتظارش بودند، همه امت را هدایت می‌کرد. او جاودانه است.

به گزارش فارس، در این وبینار بسیاری از شخصیت‌ها از سراسر جهان که تحت تأثیر امام قرار گرفته و مسلمان شدند، تجربیات خود را که از رویکرد امام کسب کرده بودند، بیان کردند که از جمله آنها شیخ محمد جیباتی، امام جماعت در کشور مالی در غرب آفریقا و ایزابیل بریل از بلژیک بودند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها