title
جلسه تبیین مردمی سازی یارانه های بخش کشاورزی با حضور معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی و تولیدکنندگان حوزه دام و طیور درمحل جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۶۸۷۸۹
خراسان رضوی - جام جم آنلاین- دیرجهاد کشاورزی کاشمر در جلسه تبیین مردمی سازی یارانه های بخش کشاورزی گفت:با توجه به شرایط حاکم بر منطقه کلیه مسئولان و دستگاه های اجرایی شهرستان که در اجرای طرح مردمی سازی یارانه های بخش کشاورزی مشارکت دارند بطور شبانه روزی درحال پیگیریس امور و پاسخگوی مردم هستند.محمد شجعی افزود:یکی از مهمترین اقدامات دولت که با برنامه ریزی دقیق انجام گرفته است افزایش ضریب تولید در صنایع کاربردی می باشد.
معاون بهبود تولیدات دامی استان نیز در ادامه گفت:دولت مردمی ایران که از بدو شروع تحول گرایی را از شعارهای اصلی خود قرار داده است ، سند تحولی را با استفاده از نظرات کارشناسان و نخبگان تدوین کرده است که در حقیقت برنامه،خط مشی و نقشه راه دولت در اجرای این طرح است.
مجید جعفری افزود:با هماهنگی های انجام شده با بانک کشاورزی و تسهیل در امر پرداخت و ضمانت ها مقرر شده است تسهیلات تاسقف 8 میلیارد ریال با ضمانت های زنجیره ای به متقاضیان حوزه دام پرداخت می شود.
در ادامه تولید کنندگان و فعالین بخش دام و طیور شهرستان به بیان مشکلات این بخش نظیر پایین بودن قیمت دام زنده ،عدم رقابت پذیری تولیدکنندگان داخلی با خارج کشور،عدم ثبات بازار،به صرفه نبودن تولید،دست و پاگیر بودن قوانین و درخواست افزایش پوشش بیمه اشاره کردند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها