سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به اینکه امروز نخستین روز پس از دوران همه‌گیری کرونا است که مرگ ومیر کرونایی نداشتیم، اما رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همچنان پا برجا است.
کد خبر: ۱۳۶۸۷۱۰

به گزارش جام جم آنلاین، پدرام پاک آیین روز پنجشنبه در گفت و گویی افزود: مصوبه جدیدی در مورد عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نداریم و از مردم می‌خواهیم همچنان ماسک بزنند و موارد بهداشتی را تا پایان دوران همه‌گیری کرونا و برگزاری جشن شکست کرونا رعایت کنند.

وی اظهار داشت: امروز پس از بیش از دو سال از شیوع کرونا، برای نخستین بار مرگ و میر ناشی از این بیماری به صفر رسید و به وزیر بهداشت و ملت ایران تبریک می‌گویم.

پاک آیین تصریح کرد: شهدای زیادی به عنوان مدافع سلامت برای مقابله با این بیماری منحوس در مراکز درمانی تقدیم جامعه شد و ملت با سیستم نظام سلامت همکاری کردند و با مراجعه به مراکز واکسیناسیون این موفقیت حاصل شد.

سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در شرایطی که کشورمان در تحریم ناجوانمردانه آمریکا است و اجازه مبادلات بانکی را برای ورود واکسن نمی‌دادند، دانشمندان ایرانی در داخل کشور واکسن کرونا تولید کردند و پوشش وسیع واکسیناسیون باعث شده کرونا تحت کنترل در آید و اولین روز بدون فوتی ثبت شد.

وی تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم همچنان دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله استفاده از رعایت کنند تا با همراهی و همدلی یکدیگر جشن بزرگ شکست کرونا را در آینده‌ای نزدیک برگزار کنیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها