تعاونی‌های استان زنجان تجاری‌سازی می‌شود
سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تعاونی‌های استان زنجان تجاری‌سازی می‌شود

title
نخستین دوره مسابقات کشوری «ملیله‌سازی» به میزبانی زنجان ۲۰ تا ۲۲ خرداد امسال برگزار می شود
کد خبر: ۱۳۶۸۶۵۶

به گزارش جام جم آنلاین زنجان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: نخستین دوره مسابقات کشوری «ملیله‌سازی» که قرار بود از ۱۰ تا ۱۲ خرداد به میزبانی زنجان برگزار شود، به دلیل آلودگی هوا به ۲۰ تا ۲۲ خرداد موکول شد.

انصاری افزود: با توجه به جایگاه و اهمیت مسابقات آزاد مهارت و در راستای شناسایی استعداد‌های برتر و معرفی ظرفیت‌های استان در بخش صنعت و همچنین با توجه به اینکه زنجان از سوی یونسکو به عنوان شهر جهانی ملیله، معرفی شده و یکی از قطب‌های تولید ملیله در کشور است، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با هماهنگی دفتر مسابقات ملی و بین‌المللی مهارت سازمان متبوع اقدام به برگزاری اولین مسابقات کشوری «ملیله‌سازی» می‌کند.

وی افزود: این مسابقات به منظور شناسایی نخبگان مهارتی و هدایت آن‌ها به سوی اشتغال و بازار تولید برگزار می‌شود.

انصاری گفت: این مسابقات از ۲۰ تا ۲۲ خرداد برگزار می‌شود که پذیرش شرکت‌کنندگان در ۲۰ خرداد و مسابقات نیز در روز ۲۱ خرداد خواهد بود و مراسم اختتامیه نیز ۲۲ خرداد با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام از شرکت‌کنندگان در اولین مسابقات کشوری «ملیله‌سازی» تا ۳۱ اردیبهشت بود، گفت: از ۱۳ استان برای شرکت در این مسابقات، ثبت‌نام شده است.

وی با اشاره به اینکه از هر استان یک نفر می‌تواند در این مسابقات حضور یابد، افزود:  از زنجان نیز ۲۰ نفر شرکت کرده‌اند که آزمون تخصصی برای انتخاب ۲ نفر از بین این افراد برگزار می‌شود چرا که از استان میزبان ۲ نفر در مسابقات شرکت می‌کند.

انصاری با بیان اینکه برگزاری مسابقات «ملیله‌سازی»، تجربه خوبی در راستای شناسایی و معرفی ظرفیت‌ها خواهد بود، افزود: این مسابقات، اولین مسابقات تخصصی در سطح کشور است که به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار می‌شود ضمن اینکه استان زنجان در نظر دارد مسابقات چاقوسازی را هم در آینده برگزار کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: برندگان رتبه‌های اول تا سوم مسابقات «ملیله‌سازی» تجلیل می‌شوند و برای سایر شرکت‌کنندگان نیز دیپلم افتخار صادر خواهد شد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها