title
خرم آباد-جام جم-پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد عصر روز سه شنبه 10 خرداد ماه جاری با حضور مهندس بهمن جعفری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان و با هدف ایجاد تعامل و ارتقا همکاری‌های فی‌مابین برگزار گردید.
کد خبر: ۱۳۶۸۵۴۳
به گزارش جام جم آنلاین لرستان ،رضا بیرانوند رئیس شورای اسلامی شهر‌ خرم‌آباد در این جلسه به تعامل و همکاری بین دستگاه‌ها در راستای کاهش مشکلات و چالش‌های موجود تاکید کرد.

 بیرانوند در ادامه به احیای کارخانه ها و واحدهای تولیدی توسط سازمان صمت اشاره کرد وگفت اگر این کار صورت بگیردشهرداری خرم آباد می تواند از ارش افزوده آن بعنوان درامد پایدار استفاده بکند.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد در ادامه به انتقال صنوف آلاینده و جمع آوری ضایعاتی‌ها با همکاری سازمان صمت اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که توسط ضایعاتی‌ها در شهر ایجاد شده است همواره گلایه‌ها زیادی از سوی شهروندان مطرح می‌گردد که ضروری است با ایجاد زیرساخت‌های لازم این گونه مشاغل ساماندهی شوند.

بیرانوند به اجرای طرح انتقال صنوف آلاینده گریزی زد و گفت: این طرح در گذشته به صورت ناقص انجام گرفته و مورد انتقاد مردم است که بایستی شهرداری با جدیدت بیش‌تری به موضوع ساماندهی صنوف ورود کند.

وی به ایجاد شهرک صنوف در شمال، جنوب و غرب خرم‌آباد تاکید کرد و ادامه داد: اگر چه شهرک تعمیرگاهی زاگرس و شهرک صنوف قاضی در گذشته ایجاد شده‌اند اما این مراکز مشکلاتی دارند که لازم است شهرداری خرم‌آباد در راستای برطرف نمودن مشکلات موجود در این شهرک‌ها اقدام نماید.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد بیان کرد: یکی از شغل‌های جامعه امروزی بازیافت زباله‌های خشک است که بایستی زمینه‌ای برای ادامه این کسب و کار در جایی بیرون از شهر مهیا شود چرا که این نوع کسب و کار مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است.

بیرانوند اضافه کرد: از آنجا که این نوع مشاغل در کنار محل زندگی مردم فعال هستند، رشد قارچ‌گونه آن‌ها مشکلات و معضلات زیادی  برای شهر به همراه داشته است
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها