نطق دکتر مهدی شریفیان در صحن مجلس شورای اسلامی

درخواست تعیین تکلیف شرکت کیان تایر

احداث کمربندی جنوبی چهاردانگه تنها راه حل کاهش ترافیک این بخش است و امیدواریم استانداری تهران و اداره کل راه و شهرسازی استان نیز به اجرای این کمربندی کمک کنند.
کد خبر: ۱۳۶۸۳۱۲

حسین حبیبی که در جلسه بررسی راهکارهای اجرایی احداث کمربندی جنوبی چهاردانگه سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: احداث این کمربندی یکی از خواست ها و مطالبات جدی ساکنان چهاردانگه است.

وی با بیان اینکه علاوه بر ساکنان چهاردانگه و افراد شاغل در این شهر، مردم اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم نیز اغلب جهت رفت و آمد به تهران از چهاردانگه عبور و مرور می کنند، افزود: بزرگراه آیت ا… سعیدی در حال حاضر جوابگوی این حجم از ترافیک نیست و احداث کمربندی جنوبی تنها طرح قابل اجرا در شرایط فعلی است.

فرماندار اسلامشهر به موافقت شورای ترافیک شهرستان و استان تهران با کلیات احداث این کمربندی و عزم جدی فرمانداری جهت کمک به اجرای آن اشاره کرد و گفت: استفاده از نظرات کارشناسان خبره، مشاورین طرح جامع شهر چهاردانگه، افراد صاحب نظر در امور ترافیکی و همچنین تشکیل کارگروه ویژه در شهرداری چهاردانگه جهت توافق با مالکانی که اراضی آنها در این مسیر قرار دارد، در روند اجرای این پروژه تسریع ایجاد می کند.

در این جلسه که معاونین عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرماندار،معاونین شهرسازی و معماری اداره کل دفتر فنی استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، بخشدار، سرپرست شهرداری و رئیس و اعضای شورای شهر چهاردانگه نیز حضور داشتند، جزئیات مربوط به احداث کمربندی جنوبی چهاردانگه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است کمربندی جنوبی چهاردانگه(بلوار نوین صنعت) از تقاطع جاده شهرک صنعتی و شهرک صنفی سهند آغاز می شود و به موازات بزرگراه آیت ا… سعیدی تا بلوار حسین آباد مفرح ادامه می یابد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها