معرفی حریف احتمالی تیم ملی پس از لغو بازی کانادا

برای بازی سوم در کانادا با کدام تیم‌ها مذاکره شد؟

حریف احتمالی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از لغو بازی با کانادا مشخص شد.
کد خبر: ۱۳۶۷۸۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال کانادا دیدار دوستانه تیم ملی این کشور به دلیل مسائل سیاسی لغو شده است.

امروز مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت‌و‌گو با برنامه ورزش و مردم اعلام کرد در مذاکرات ابتدایی دو فدراسیون قرار بود تیم ملی پس از برگزاری با کانادا، در دیدار دوم خود در این کشور به مصاف اکوادور برود.

حتی تیم ملی برای سومین بازی دوستانه هم مذاکراتی با فدراسیون‌های کلمبیا و ونزوئلا که برای برگزاری اردوی خود قرار است به اسپانیا بروند هم انجام داده و قرار بود یکی از این دو کشور پس از فراهم شدن شرایط، برای دیدار با ایران به کانادا بیاید که با توجه به مخالفت کشور میزبان، برگزاری دیدار دوم و سوم تیم ملی فراهم نشد و در نهایت هم فدراسیون کانادا به صورت یک‌طرفه، بازی تیم خودش با ایران را لغو کرد.

همچنین پس از لغو بازی با کانادا، مسئولان فدراسیون فوتبال طبق مشورت با کادرفنی تیم ملی اردوی پیش روی خود را یا در تهران یا در قطر برگزار می کنند. برای بازی دوستانه هم مذاکراتی با برخی کشورها مثل پاراگوئه انجام داده اند اما به دلیل محدودیت زمانی یا برنامه ریزی این کشورها مشخص نیست این مذاکرات به نتیجه ای برسد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها