رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: واحدهای تولیدی استان یزد در سال گذشته 370 درخواست به ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان یزد ارائه کردند
کد خبر: ۱۳۶۷۷۲۵

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، غلامعلی دهشیری در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور برگزار شد، اظهار داشت: تلاش ما بهره مندی از ظرفیت های بخش خصوصی و دیدگاه های آنهاست و در این راستا پیگیری برخی موارد در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی با اشاره به مصوبات این ستاد افزود: در تصویب و تدوین مصوبات به نحوی اقدام شد که تعارضی با اسناد بالادستی و سند آمایش استان یزد صورت نگیرد.

دهشیری تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه بر این است تا مسائل و مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی در درون استان حل شود، اما چنانچه موانع ژش روی واحدهای تولیدی از سطح استان بالاتر باشد، مسائل به صورت کلان تا حصول نتیجه پیگیری می شود چراکه باید باید فشار را از سرداران جنگ اقتصادی برداشت.

وی همچنین از راه اندازی سایتی توسط دادستانی یزد برای ثبت درخواستهای بخش خصوصی خبر داد و گفت: بخش خصوصی نیازی به مراجعه حضوری به مراجع قضایی ندارند و می توانند درخواستهای خود را از طریق سایت ارسال کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری استان خاطرنشان ساخت: با توجه به شعار سال، کارگروه تخصصی اقتصاد دانش بنیان راه اندازی شده ضمن اینکه به منظور پیگیری مسائل و موانع تولید، قاضی ویژه ای در شرکت شهرک های صنعتی مستقر شد تا مسائل صنعتگران و تولیدکنندگان را از نزدیک رصد کند.

وی افزود: این قاضی که معاون دادستان است، سال گذشته 155 جلسه و دیدار چهره به چهره با صنعتگران داشته که مشکلات آنها را حل یا برای طرح در جلسه ستاد تسهیل اخذ کرده است و در سال 98 تعداد درخواستهای رسیده به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید 71 مورد بوده که این تعداد در سال 99 به 170 درخواست و در سال گذشته به 370 مورد رسیده و با جدیت پیگیری شده است.

دهشیری همچنین با اشاره به جلسات برگزار شده این ستاد عنوان کرد: این جلسات 236 مصوبه داشته که اکثر این مصوبات اجرایی شده است.

 

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها