معاون دادستان کل کشور گفت: یزد سومین یا چهارمین استانی است که برای حمایت از بخش خصوصی، تمام قد پای کار است و این اتفاق خوبی در حوزه اقتصادی است.
کد خبر: ۱۳۶۷۷۲۳

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد ،سعید عمرانی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی یزد با اشاره به تعهد و تعقلی که در بخش خصوصی وجود دارد، اظهار داشت: معتقدم با کمک بخش خصوصی توانمند، می توان همه مشکلات کشور را حل کرد.

وی افزود: از مشکلات بخش خصوصی مطلع هستیم، بخش خصوصی به اعتماد، سرمایه گذاری و حمایت نیاز دارد و نباید در مسیر آنها سنگ اندازی شود و در حوزه تولید و سرمایه گذاری کسانی که سرمایه خود را صرف تولید کرده اند، یعنی وابسته به این آب و خاک است و باید از از او حمایت شود.

معاون دادستان کل کشور گفت: وظیفه ذاتی قوه قضاییه رسیدگی به مسائل سرمایه گذاری نیست اما با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب، ما در کنار بخش خصوصی هستیم و برای حل مشکلات آنها تلاش می کنیم.

عمرانی تصریح کرد: یزد سومین یا چهارمین استانی است که در حمایت از بخش خصوصی پای کار است و کمتر مشکلی وجود داشته که در استان حل نشود و به تهران ارجاع شود که این خود نشان از ارتباط خوب صنعت با دستگاه قضایی یزد دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: معتقدم باید حتی تنظیم بازار به بخش خصوصی سپرده شود و دستگاه های حاکمیتی تنها به نظارت بپردازن و.اگر در تولید دانش بنیان و ایجاد اشتغال کار جدی شود، آمار سرقت و طلاق کاهش می یابد زیرا مباحث اقتصادی علتی تاثیرگذار در مباحث فرهنگی و اجتماعی است.

معاون دادستان کل کشور تصریح کرد: این برهه برای همه ما یک دوره امتحان است و به رغم همه مشکلاتی که وجود دارد، اینکه می توانیم به مشکلات خود رسیدگی کنیم، جای شکر دارد.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها