کلانشهر مشهد در دیپلماسی سلامت، سرآمد شهرهای ایران است

رییس دفتر نمایندگی شمال و شرق وزارت امور خارجه گفت: کلانشهر مشهد در حوزه دیپلماسی سلامت و ارایه خدمات در این عرصه پیشرو و سرآمد در میان شهرهای ایران است.
رییس دفتر نمایندگی شمال و شرق وزارت امور خارجه گفت: کلانشهر مشهد در حوزه دیپلماسی سلامت و ارایه خدمات در این عرصه پیشرو و سرآمد در میان شهرهای ایران است.
کد خبر: ۱۳۶۷۰۵۰
 به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی ، محمد بهشتی منفرد روز شنبه در گردهمایی بین المللی ارتقای ارتباطات علمی، فرهنگی و گردشگری سلامت در مشهد افزود: طبق اسناد و اطلاعات موجود هم اکنون در مشهد امکان معالجه و درمان هر نوع بیماری وجود دارد.وی ادامه داد: طی سال گذشته بسیاری از سفیران کشورهای مختلف در مشهد از امکانات و خدمات پزشکی و درمانی بازدید کردند که خود نشان از جایگاه این کلانشهر در حوزه گردشگری سلامت دارد.
رییس دفتر نمایندگی شمال و شرق وزارت امور خارجه گفت: ظرفیت‌ها و امکانات مشهد در حوزه سلامت و به خصوص در حوزه تجهیزات پزشکی با توجه به تحریمهای ظالمانه ای که علیه کشورمان شده است برای نمایندگان کشورهای مختلف شایان توجه بوده است.
بهشتی منفرد افزود: برقراری و افزایش دوباره پروازهایی مستقیم از مشهد با کشورهای دیگر بعد از کنترل نسبی شیوع ویروس کرونا رونق دوباره ای به حوزه گردشگری سلامت در این شهر داده است.
وی اضافه کرد:نگاه امروز وزارت امور خارجه به دیپلماسی سلامت علاوه‌ بر آثار اجتماعی و فرهنگی دیدگاه و رویکرد اقتصادی هم هست و هیچ محدودیتی برای توسعه روابط با کشورهای دنیا در زمینه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نیز سلامت قایل نیستیم و آمادگی میزبانی کامل از اتباع کشورهای مختلف را داریم.
رییس دفتر نمایندگی شمال و شرق وزارت امور خارجه گفت: دفتر وزارت امور خارجه در شمال شرق با همه امکانات خود در خدمت کشورهای علاقه مند برای برقراری و  توسعه روابط در تمامی حوزه ها به خصوص حوزه گردشگری سلامت است.
گردهمایی بین المللی ارتقای ارتباطات علمی، فرهنگی و گردشگری به میزبانی مشهد از امروز ۳۱ اردیبهشت ماه در مشهد آغاز شد و به مدت ۲ روز ادامه دارد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها