توسط رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صورت گرفت:

عکس | تقدیم لوح یابود شهید شیرین ابوعاقله به شبکه الجزیره

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور تکریم یاد شهیده «شیرین ابوعاقله» در دفتر شبکه الجزیره در تهران حضور یافت.
کد خبر: ۱۳۶۶۷۳۵

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی و به منظور تکریم یاد شهیده شیرین ابوعاقله در دفتر شبکه الجزیره در تهران حضور یافت.

وی در دیدار با عبدالقادر فایز، رئیس دفتر الجزیره در تهران اظهار کرد: خانم «شیرین ابوعاقله» از خبرنگاران جسور و پرتلاش شما در فلسطین بود. وظیفه ماست که نگذاریم یاد و خاطره این شهیده خبرنگار از اذهان حذف شود.رژیم صهیونیستی سالهاست که به تهاجم به خبرنگاران عادت کرده و در ده سال گذشته ۵۵ خبرنگار توسط این رژیم کشته شده اند.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به اینکه این حجم از تهاجم به خبرنگاران در هیچ جا وجود ندارد افزود: این اقدامات نشان می دهد که رژیم صهیونیستی نگران انتشار اخبار است. در روز تشییع جنازه خانم ابوعاقله نیز شاهد حمله رژیم صهیونیستی به مراسم ایشان بودیم که افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داد و شبکه های اجتماعی این رفتار صهیونیست‌ها را محکوم کردند.

حجت الاسلام ایمانی پور ضمن تقدیر از اقدامات شبکه الجزیره در انعکاس مسائل فلسطین، لوح یادبود شهادت شیرین ابوعاقله را از سوی سازمان فرهنگ و ارتباطات به رئیس دفتر این شبکه در تهران تقدیم کرد.

تقدیم لوح یابود شهید شیرین ابوعاقله به شبکه الجزیره

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها