استاندار کردستان گفت: تامین و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی در استان کردستان انجام شده است وخوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته ما در کردستان هیچ‌ مشکلی در تامین کالاهای اساسی نداریم.
کد خبر: ۱۳۶۶۰۵۳

به گزارش جام جم آنلاین کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا با اعلام این مطلب در گفت‌وگو با رسانه های استان در سنندج اظهار داشت: علیرغم تمام جوسازی‌های معاندین، به لطف بصیرت مردم و تلاش‌های مسؤولین طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها با کمترین مشکل اجرایی شد.

استاندار کردستان با اشاره به آسیب‌های ارز ترجیحی برای اقتصاد کشور به ویژه دهک‌های پایین جامعه، افزود: بخش زیادی از یارانه کالاهای اساسی با ارز ترجیحی تامین می‌شد که شبکه دلالی و عده‌ای محدود از رانت آن بهره‌مند می‌شدند.

زارعی‌کوشا تاکید کرد: در ضرورت اجرای این طرح شکی نیست و بسیاری از صاحب‌نظران اقتصادی کشور از جناح‌های مختلف سیاسی آن را تایید کرده‌اند.

استاندار کردستان خاطرنشان کرد: طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها یک اقدام مهم و حیاتی برای کشور بود و همه باید سعی کنیم با کمترین مشکل این طرح دنبال شود.

وی با اشاره به تامین و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی در استان کردستان یادآور شد: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته ما در کردستان هیچ‌ مشکلی در تامین کالاهای اساسی نداریم.

استاندار کردستان همچنین بر ضرورت اطلاع‌رسانی و اقناع مردم و اصناف در خصوص طرح‌های نظارتی تاکید کرد.

زارعی‌‌کوشا ضمن تاکید بر اطلاع‌رسانی به موقع به مردم استان اظهار داشت: در بحث اطلاع‌رسانی علاوه بر صدا و سیما باید از ظرفیت خبرگزاری‌ها، فضای مجازی و ایجاد شبکه مویرگی برای آگاهی مردم بهره بگیرید.

وی بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌های در اختیار برای نظارت بر بازار استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: افزایش نظارت‌ها از سوی سازمان‌های مسوول لازم و ضروری است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها