درباره شکست مفتضحانه سجاد غریبی مقابل مبارز قزاقستانی

ببینید | بلوای مضحک هالک پلاستیکی

تمسخر دوباره هالک فتوشاپی از سوی مارتین فورد: ترسیدم بمیرد!

ورزشکار انگلیسی دلیل لغو کردن مبارزه‌اش با هالک ایرانی را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۳۶۵۷۳۸

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین، مبارزه جنجالی سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی با مارتین فورد انگلیسی که ماه گذشته بعد از کری خوانی‌های مختلف و حاشیه‌سازی‌های زیادی برای ورزشکار ایرانی که از سوی برخی رسانه‌ها عنوان شد تصاویرش در اینستاگرام فوتوشاپی بوده است، در نهایت لغو شد.

مارتین فورد در جدیدترین مصاحبه درباره دلیل لغو مسابقه به نشریه «میرر» گفت: وقتی در دبی حضور پیدا کردم و درگیری جزئی داشتیم من نگرانی در مورد احساس و سلامت روانی او داشتم.

وی افزود: من نمی‌توانم با کسی مبارزه کنم که واقعاً معتقدم می‌تواند بعد از دعوا جان خود را بگیرد. به عنوان یک فرد خارجی ممکن است مردم بگویند، «در مورد چه چیزی داری صحبت می‌کنی؟» اما از طرفی من کسی بودم که آنجا (دبی) بودم، نحوه افتادنش به زمین را دیدم و متاثر شدم.

مبارز انگلیسی ادامه داد: ما درگیری داشتیم و این یک فشار کوچک بود. من به چشمان او نگاه کردم و سپس برگشتم و به بچه‌ها گفتم: «مبارزه ای در کار نیست». آنچه بعد از آن اتفاق افتاد من قبلاً در مورد آن احساس بدی داشتم، میزان مورد آزار و اذیت او در فضای مجازی بود.

فورد تاکید کرد: سپس پدر و مادرش بیرون آمدند و گفتند «ما با شما کاری نداریم، شما ضعیف هستید. «سپس در لایو اینستاگرام وقتی برگشت و گفت می‌خواهد به زندگی‌اش پایان دهد. من فقط فکر کردم، «نه من نمی‌توانم بخشی از این اتفاق باشم.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها