دلنوشته امیرعبداللهیان برای سردار دل‌ها؛

حاج قاسم نامی که برای همیشه در خاطر باقی می‌ماند

امیرعبداللهیان در دلنوشته‌ای برای سردار دل‌ها با بیان این‌که امروز دیگر از کابوس داعش در دیار شام، اثری باقی نمانده و این همان وعده‌ای بود که حاج قاسم، مژده آن را داده بود، نوشت: حاج قاسم، نامی است که برای همیشه در خاطر منطقه، جهان و ملت سوریه باقی خواهد ماند.
کد خبر: ۱۳۶۵۵۷۷

به گزارش جام جم آنلاین، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به بهانه سفر بشار اسد رئیس جمهور سوریه به تهران در دلنوشته‌ای برای سردار شهید قاسم سلیمانی نوشت:

مسافر شام!

خوش آمدی!

در همه جای ایران، تصویر اقتدارآمیز و زیبای سردار رشید اسلام، قهرمان بزرگ مبارزه با تروریسم، حاج قاسم سلیمانی نقش بسته است.

امروز دمشق در امنیت و ثبات است. حلب می‌خندد، دیرالزور آرام است، کودکان سوریه سرگرم بازی و شادی اند و کوچه‌های نبل و الزهرا، فوعه و کفریا و …از صدای خمپاره‌ها، دیگر نمی‌لرزد.

در این دلنوشته آمده است: امروز دیگر از کابوس داعش در دیار شام، اثری باقی نمانده و این همان وعده‌ای بود که حاج قاسم، مژده آن را داده بود.

وی افزود: حاج قاسم، نامی است که برای همیشه در خاطر منطقه و جهان و ملت سوریه باقی خواهد ماند. نامی آشنا برای مردمانی که امید را از تبسم او، هدیه گرفتند و در اوج جولان پرچم سیاه داعش، دل به قدم‌های سرشار از اراده قوی قاسم سلیمانی در کنار رزمندگان سوریه و در ریف دمشق و حلب و حمص و درعا خوش کردند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها