روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای تشریح کرد؛

اقدامات سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با محتکران

سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور خبر داد:

اجرای طرح ضربتی مقابله با احتکار و قاچاق کالا | کشف 290 تن روغن خوراکی و 312 تن آرد و گندم

سخنگوی پلیس با اشاره به دستور ویژه فرمانده کل انتظامی برای اجرای طرح‌ های ضربتی مقابله با احتکار و قاچاق کالاهای اساسی از کشف بیش از 290 تن روغن خوراکی و 312 تن آرد و گندم احتکاری طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۴۸۳۰

به گزارش جام جم آنلاین، سردار مهدی حاجیان با اشاره به دستور ویژه سردار حسین اشتری؛ فرمانده کل انتظامی کشور، برای شناسایی و دستگیری محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم،اظهار داشت: هرگونه عرضه، توزیع و نگهداری خارج از شبکه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، جرم محسوب می شود و پلیس ورود خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه احتکار و قاچاق کالاهای اساسی به هر شکل، از نظر پلیس، جرم است و معیشت مردم را به خطر می اندازد، افزود: با دستور ویژه فرمانده کل انتظامی برای اجرای طرح های ضربتی مقابله با احتکار و قاچاق کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، شناسایی و دستگیری محتکران کالاهای اساسی، طی روزهای گذشته آغاز شده و این روند با قوت ادامه دارد.

سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور تصریح کرد: طی 48 ساعت گذشته و با اجرای طرح های ضربتی پلیس توسط همکارانم در سراسر کشور برای بازدید از انبارها، شناسایی و دستگیری محتکران، بیش از 290 تن روغن خوراکی و 312 تن آرد و گندم احتکاری کشف شده است.

سردار حاجیان با تاکید بر لزوم دسترسی کامل پلیس به بانک ها و سامانه های توزیع کالاهای اساسی خاطر نشان کرد: با ایجاد دسترسی کامل انتظامی به بانک های اطلاعاتی تولید و توزیع کالاهای اساسی و مورد نیاز، پلیس می تواند نقش نظارتی خود را به عنوان مجری قانون ایفا کند؛ متاسفانه پلیس در حال حاضر دسترسی کاملی به سامانه های تولید و توزیع کالاهای اساسی ندارد و باید این دسترسی ایجاد شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها