سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بر اساس آخرین آمار تعداد افراد مسموم شده با تامل به ۴۸ نفر رسید که متاسفانه ۵ نفر نیز جان باختند.
کد خبر: ۱۳۶۴۴۸۴

به گزارش جام جم آنلاین ، دکتر فاطمه نوروزیان صبح امروز در تشریح آخرین وضعیت مسمومیت الکلی در بندرعباس اظهار داشت: از روز‌های گذشته شمار افراد مراجعه کننده با علائم مسمومیت الکلی رو به افزایش گذاشت.

وی افزود: مطابق با آخرین آمار اخذ شده از بیمارستان‌ها، شمار افراد مراجعه کننده با علائم مسمومیت الکلی در شهر بندرعباس به ۴۸ نفر رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: متاسفانه از این تعداد ۵ نفر شامل ۴ مرد و یک زن در بازه سنی ۲۲ تا ۵۱ هستند.

وی تصریح کرد: تاکنون ۸ بیمار به تشخیص پزشک متخصص و یا با رضایت شخصی از بیمارستان مرخص شده‌اند و مابقی در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

نوروزیان گفت: ۳ بیمار مسموم تاری و اختلال دید دارند و ۱۱ نفر نیز وضعیت وخیمی دارند، بیماران همگی در بندر هستند و بیشتر بیماران در بیمارستان شهید محمدی بستری هستند و ۳ بیمار نیز در بیمارستان خلیج فارس بستری شده‌اند.

وی درخاتمه ضمن هشدار و تاکید بر عدم مصرف هر گونه مواد الکلی گفت: در صورت مصرف هرگونه مواد الکلی با مشاهده علائمی مانند سرگیجه، تهوع، سردرد، اختلال بینایی، سریعا به اورژانس مراجعه کنند.
 
منبع: تسنیم
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها