فرمانده سپاه ناحیه ساوه

قدس و آرمان فلسطین کانون اصلی تقابل مستضعفان و مستکبران عالم است

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: کانون اصلی تقابل دو جبهه‌ مستضعف و مستکبر در برابر یکدیگر در قدس و آرمان فلسطین خلاصه می‌شود.
کد خبر: ۱۳۶۴۲۷۰

به گزارش جام جم آنلاین ساوه سرهنگ پاسدار علیرضا مهدی  اظهار کرد: در کتاب آسمانی قرآن بر وعده حتمی پروردگار در نصرت مستضعفین در برابر مستکبران عالم تاکید شده و گفته شده است که پیروزی به همراه سکانداری زمین و اداره زمین بر اساس احکام و قوانین پروردگار باشد.

وی ادامه داد: امروز، اما نقطه‌ مرکزی و کانون اصلی تقابل دو جبهه‌ مستضعف و مستکبر در برابر یکدیگر در قدس و آرمان فلسطین خلاصه می‌شود جبهه‌ای که یک طرف آن را مقاومت در برابر اشغالگری و ایستادگی در برابر ظلم و طرف دیگر را رژیم صهیونیستی و حامیانش تشکیل می‌دهند.

فرمانده سپاه ساوه افزود: در دوره‌ای که تمامی کشورهای منطقه غرب آسیا آماده‌ همکاری با اسرائیل و عادی سازی روابط با او شده‌اند این جمهوری اسلامی ایران بود که علم مبارزه و مقاومت را برافراشته و به دفاع از قدس شریف پرداخت.

وی اظهار کرد: امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام قدس کمک شایانی در فروزان کردن آتش مقابله با اسرائیل کرد و اثرات این تلاش‌ها عنایت پروردگار در پیروزی جبهه‌ مقاومت است. رژیمی که روزی رویای حکومت نیل تا فرات را در ذهن می‌پروراند امروز به توفیق الهی دنبال حصار کشیدن دور خودش برای در امان ماندن از ضربات جبهه‌ مقاومت اسلامی است و هر روز از بیم حملات استشهادی فلسطینیان دایره امنیتی خود را محکم‌تر می‌کند.

سرهنگ مهدی گفت: به فضل الهی این حملات و این ایستادگی‌ها موجب تضعیف رژیم صهیونیستی و در نهایت منجر به زوال این رژیم خواهد شد.

وی افزود: از ملت ایران اسلامی انتظار می‌رود که در تظاهرات آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شرکت کنند تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان نواخته شود. بدیهی است حضور پرشور همه‌ اقشار جامعه موجب یاس و ناامیدی دشمن در رسیدن به اهدافش خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها