استاندار ایلام که به قصد پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردم استان به تهران سفر کرده است پس از حضور در نشست حمایت از جنگل‌های زاگرس در دفتر معاون اول رئیس جمهور و دیدار با مدیرعامل بانک ملت، به دیدار محمد فطانت مدیرعامل بانک آینده رفت.
کد خبر: ۱۳۶۳۶۹۶
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ حسن بهرام‌نیا در این دیدار خواستار مشارکت بانک آینده در تکمیل زیرساخت‌های پایانه مرزی مهران شد 
 
وی گفت: با توجه به اینکه کنگره عظیم اربعین در فصل گرم سال برگزار می شود نیازمند ایجاد و تکمیل زیرساخت‌ها در این حوزه به ویژه در بحث سایه‌بان برای زائران هستیم.
 
استاندار افزود: از آن‌جا که برگزاری این مراسم معنوی در استان ایلام به‌عنوان پایتخت خادمین اربعین حسینی علیه‌السلام به شکل گسترده بوده و از جایگاه حائز اهمیتی برخوردار است، این مهم نیازمند رسیدگی و توجه در ابعاد ملی هست و بانک آینده نیز می تواند در این امر نیک مشارکت داشته باشد.

در ادامه محمد فطانت مدیرعامل بانک آینده ضمن تشکر از دغدغه‌های استاندار ایلام در خصوص هرچه بهتر برگزار نمودن مراسم اربعین گفت: ما هم در جهت تکمیل زیرساخت‌های اربعین در پایانه مرزی مهران به ویژه در بحث ایجاد سایه‌بان برای رفاه حال زائران مرقد مطهر امام حسین(ع) و شرکت‌کنندگان در کنگره عظیم اربعین مشارکت می‌کنیم.

در پایان این نشست مدیر عامل بانک آینده در خصوص تامین و ایجاد سایه‌بان در پایانه مرزی مهران قول مساعد داد.


لازم بذکر است که  بهرام‌نیا  در دیدار با مدیر عامل بانک ملت نیز  توانسته بود نظر مساعد این بانک را برای مشارکت در ایجاد زیرساخت‌های پایانه مرزی مهران در بحث آب‌سردکن جلب کند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها