فرمانده مرزبانی استان هرمزگان خبر داد

کشف بیش از ۸۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق

مسئول روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خبر داد

کشف ۲۰۰هزار لیتر سوخت قاچاق از یک شناور خارجی در خلیج‌ فارس

مسئول روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: نیروهای این فرماندهی با توقیف یک فروند شناور خارجی در خلیج فارس ۲۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف کردند.
کد خبر: ۱۳۶۳۳۷۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه سرهنگ غلامحسین حسینی روز یکشنبه اعلام کرد: در این عملیات هشت خدمه این شناور متخلف نیز دستگیر برای تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی تحویل شدند.

مسئول روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران افزود: این شناور با اشراف و رصد اطلاعاتی و عملیاتی موثر از سوی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در شمال خلیج‌ فارس توقیف و به سمت بوشهر هدایت شد.

حسینی بیان کرد: همچنین پنج فروند لنج که قصد سوخت رساندن به شناور یاد شده را داشتند مورد بازرسی قرار گرفته و مدارک آنها برای بررسی بیشتر و تکمیل تحقیقات ضبط شد.

وی مبارزه با قاچاق سوخت را از اولویت‌های نیروی دریایی سپاه دانست و ادامه داد: این مهم در راستای حمایت از تولید ملی و پویایی اقتصاد کشور صورت می‌گیرد و نیروهای عملیات سپاه پاسداران با تمام توان در همه سواحل خلیج‌فارس با قاچاق سازمان یافته از جمله سوخت برخورد جدی و قاطع می‌کنند.

مسئول روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افزود: سواحل خلیج‌فارس و نقاط پیرامونی آن به هیچ وجه جای امنی برای فعالیت‌های سودجویان و قاچاقچیان نخواهد بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها