نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله در مراسم چهلمین روز درگذشت سردار حق بین عنوان کرد

وجود سردار حق‌بین وقف انقلاب و اسلام بود

جانشین فرمانده سپاه پاسداران در مراسم سالگرد شهید حق بین:

معیشت و اقتصاد باید در اولویت قرار گیرد | شرایط اقتصادی امروز در شأن نظام نیست

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی امروز در شأن نظام اسلامی نیست، گفت: نابساماندهی در حوزه اقتصادی نتیجه عدم تحقق مدیریت اسلامی است.
کد خبر: ۱۳۶۳۲۳۲

به گزارش جام جم آنلاین گیلان و به نقلاز مهر ، سردار علی فدوی  در یادواره شهید حق بین در گلزار شهدای رشت، اظهار کرد: دوام و قوام انقلاب اسلامی به سبب نگاه ویژه حق و وجود جوانمردان بزرگی چون شهدا و رهبری فرزانه انقلاب است.

وی با اشاره به نگاه الهی به نهضت حضرت امام (ره)، افزود: نهضت حضرت امام از سال ۴۲ تاکنون خواب را از چشم دشمنان حرام کرده است.

پیروزی انقلاب موجب بیداری اسلامی در جهان شد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پیروزی انقلاب موجب بیداری اسلامی در جهان شد، گفت: دشمنان در ابتدا به اشتباه متصور می‌شدند که انقلاب اسلامی خیلی زود از پای در می‌آید اما به لطف رهبری امامین انقلاب، شهدا و جانبازان و مردم همیشه در صحنه این انقلاب در چله دوم خود به سر می‌برد.

سردار فدوی با اشاره به تحمیل جنگ توسط دشمنان علیه نظام اسلامی، بیان کرد: تحمیل هشت سال جنگ بر علیه نظام نوپای اسلامی زمان بسیار زیادی است.

وی با بیان اینکه تمام کشورها در جنگ علیه نظام اسلامی به پا خواسته بودند، افزود: به ظاهر عراق بعثی و صدام مخاطب جنگ علیه ایران اسلامی بوده اما در پشت پرده تمام کشورها علیه کشور ما بسیج شده بودند.

قدرت مثال زدنی ایران اسلامی در منطقه و جهان

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پیروزی از آن امت خدا است، گفت: آن ملت و امتی پیروز می‌شوند که رفتار، گفتار و اعمالشان الهی و خدایی باشد و لذا ایران اسلامی به لطف خداوند تبارک و تعالی در تمام عرصه‌ها پیروز است.

سردار فدوی با اشاره به قدرت مثال زدنی ایران اسلامی در منطقه و جهان، بیان کرد: ایران اسلامی در منطقه و جهان به قدرت بلامنازع تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه محور مقاومت و جبهه اسلامی تمام عرصه‌ها پیروز است، افزود: دشمن امروز به قدرت معنوی و پیش برنده نظام اسلامی پی برده و در بیشتر مسائل از مواضع خود عقب نشینی کرده است.

دستاوردهای انقلاب اسلامی با روحیه انقلابی و جهادی تحقق یافته است

جانشین فرمانده سپاه با اشاره به دستاوردهای چشم گیر انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف، این نتایج را حاصل معنویت افزایی و روحیه جهادی دانست و بیان کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی با روحیه انقلابی و جهادی تحقق یافته است.

سردار فدوی با بیان اینکه جبهه حق همیشه پیروز بر جبهه باطل است، گفت: تحقق پیروزی بر جبهه باطل داشتن مقاومت، روحیه جهادی، معنویت افزایی و تقوا محوری است در غیر این صورت موفقیت حاصل نمی‌شود.

وی با اشاره به شرایط بد اقتصادی جامعه، این نابسامانی را نتیجه عدم تحقق مدیریت اسلامی و الهی دانست و افزود: شرایط اقتصادی امروز در شأن نظام قدرتمند اسلامی نیست.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه در بُعد اقتصادی باید طبق قائده الهی و خدایی عمل کنیم، گفت: مدیران و متولیان گذشته در امور سیاسی و اقتصادی طبق نظم و قائده الهی عمل نکردند و امروز جامعه اسلامی در این بخش‌ها دچار چالش شده است.

سردار فدوی با تاکید بر پیروی از دستورات الهی، این خط و مشی را منتج به موفقیت دانست و بیان کرد: خداوند متعال به خاطر عمل نکردن برخی خواص و افراد به دستورات الهی، حسرت می‌خورد.

وی ادامه داد: برای رهایی از منجلاب فساد، گره‌های اقتصادی و چالش‌های فرهنگی باید طبق دستورات الهی عمل کنیم.

معیشت و اقتصاد مردم بسیار اهمیت دارد و باید در اولویت قرار گیرد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه معیشت و اقتصاد مردم بسیار اهمیت دارد و باید در اولویت قرار گیرد، گفت: در سال‌های گذشته با بی تدبیری و عمل به قائده غیر الهی، با معیشت و اقتصاد مردم بازی کردند.

سردار فدوی با اشاره به مشی و منش الهی شهدا، تصریح کرد: شهید حق بین‌ها برای رسیدن به هدفشان مسیر الهی را انتخاب کردند و شهید شدند.

وی با بیان اینکه شهید شدن نسل و سن نمی‌شناسد، افزود: بسیاری از شهدا سال‌های بعد از جنگ متولد شده بودند و جنگ را لمس نکرده بودند اما شیوه و سیره الهی داشتند و به دفاع از حرم آل الله رفتند و شهید شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها