پرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی:

جشنواره کتابخوانی رضوی به عنوان یک حرکت فرهنگی استمرار یابد

title
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی به عنوان یک حرکت در گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه استمرار یابد.
کد خبر: ۱۳۶۳۰۴۱

 

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی به عنوان یک حرکت در گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه استمرار یابد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ دکتر احسان کامرانی در اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی استان، با اشاره به اهمیت مطالعه و کتاب خوانی، عنوان کرد: در دین مبین اسلام قلم، نگارش، پژوهش، تحقیق و مطالعه از جایگاه مهمی برخوردار است.

 

وی در همین خصوص، افزود: کتاب و مطالعه از جمله بهترین راهها برای افزایش دانش و آگاهی برای افراد به ویژه جوانان است.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کتاب بهترین منبع برای افزایش آگاهی و اندیشه ورزی است.

 

کامرانی، تصریح کرد: برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان یک حرکت فرهنگی خوبی است که ضروری است استمرار یابد.

 

وی گفت: سرانه مطالعه در کشور براساس آمارها از میانگین پایین تر است این در حالی است مطالعه یکی از عوامل مهم رشد و توسعه جوامع است.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: تشویق مردم به کتاب و کتابخوانی برای افزایش رشد و آگاهی افراد جامعه ضروری است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها