فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هواداران تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران تنها می‌توانند از طریق سایت فدراسیون جهانی فوتبال همچنین سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال بلیت مسابقات تیم ملی در جام جهانی را خریداری کنند.
کد خبر: ۱۳۶۲۸۵۸
به گزارش جام جم آنلاین، پیرو مشاهده برخی اقدامات همچنین آگهی‌های تبلیغاتی پیرامون فروش بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ لازم است مواردی به اطلاع عموم هواداران فوتبال و حامیان تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران رسانده شود.

فروش بلیت مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ از طریق سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال آغاز شده و همچنان ادامه دارد و با توجه به تکمیل ظرفیت بلیت مسابقات تیم ملی ایران در مرحله گروهی این رقابت ها، سایت فیفا نسبت به انجام قرعه کشی و اختصاص بلیط به برندگان قرعه کشی از بین داوطلبانی که ثبت نام نموده اند اقدام خواهد کرد.

همچنین فدراسیون فوتبال با توجه به اختصاص سهمیه ویژه فیفا به زودی نسبت به ثبت نام از علاقمندان در این بخش اقدام خواهد کرد و ظرفیت محدود بلیت‌های موجود در اختیار این فدراسیون نیز با انجام قرعه کشی به برندگان فروخته خواهد شد.

بر این اساس هرگونه ادعای تهیه و فروش بلیت مسابقات ایران در جام جهانی از سایر مراکز به خصوص آژانس‌ها و تور‌های مسافرتی همچنین تبلیغات در این مورد غیر مجاز و غیر قانونی بوده و مسئولیت ناشی از آن متوجه عاملین خواهد بود.
به همه‌ی علاقمندان و دوستداران تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران تاکید می‌شود از پرداخت هرگونه وجه به عنوان خرید بلیت مسابقات ایران در جام جهانی از مراکز غیر مجاز خودداری کنند. چرا که بلیت فروشی سایت فیفا همچنین ثبت نام برای خرید سهمیه بلیت فدراسیون فوتبال بر اساس اطلاعات شخصی کاربران انجام می‌شود و امکان خرید و فروش و انتقال بلیت به افراد دیگر وجود نخواهد داشت.

گفتنی است در خصوص نحوه ثبت نام جهت حضور در قرعه کشی خرید بلیت سهمیه فدراسیون فوتبال ایران اطلاع رسانی لازم از طریق سایت رسمی فدراسیون انجام می‌شود.
 
منبع: خبرگزاری صدا وسیما
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها