رسانه‌های عبری ترس پلیس رژیم اشغالگر صهیونیستی از تشدید درگیری‌ها در قدس اشغالی و شهرهای دیگر را فاش کردند.
کد خبر: ۱۳۶۲۵۹۰

به گزارش جام جم آنلاین، روزنامه اسرائیلی هاآرتص امروز دوشنبه اعلام کرد که نظامیان اشغالگر صهیونیستی از تشدید درگیری‌ها در قدس اشغالی و انتقال آن به شهرهای دیگر هراس دارند.

این روزنامه تاکید کرد:« انتشار پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی که درباره تلاش اسرائیل برای کنترل اوضاع در مسجد الاقصی صحبت می‌کند، نشان دهنده ترس اسرائیل از تشدید درگیری‌ها است».

این روزنامه افزود که پلیس رژیم صهیونیستی از عصر امروز خود را برای تظاهرات در شهر« عرابه» و «حیفا» آماده می‌کند. همچنین نظامیان اشغالگر صهیونیستی در حال آماده شدن برای مراسم یهودیان در دیوار البراق هستند ، جایی که انتظار می‌رود جمعیت زیادی از یهودیان در آن حضور داشته باشند.

تل‌آویو بیم آن دارد اقداماتش در مسجد الاقصی باعث واکنش گروه‌های فلسطینی به آن شود.

رژیم صهیونیستی همچنین از بیم واکنش گروه‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه به جنایاتشان دستور افزایش سامانه‌های پدافندی گنبد آهنین را در اطراف باریکه غزه و تا شعاع 100 کیلومتری صادر کردند.

نظامیان و شهرک‌نشینان رژیم صهیونیستی صبح امروز بار دیگر به صحن‌های مسجد الاقصی یورش بردند. به دنبال این یورش وحشیانه هم‌اکنون درگیری‌های شدیدی میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان حاضر در مسجدالاقصی به وقوع پیوسته است.

ده‌ها شهرک نشین صهیونیست صبح امروز دوشنبه با چراغ سبز نظامیان این رژیم وارد صحن‌های مسجدالاقصی شدند و شعارهای ضد اسلامی سر دادند. نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی به منظور تأمین امنیت شهرک نشینان، در بخش‌های مختلف مسجدالاقصی مستقر شده‌اند.

آخرین خبرها از شهر «جنین» در کرانه باختری نیز از وقوع درگیری‌های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها حکایت دارند. منابع محلی اعلام کردند که در جریان درگیری‌های شدید در شهر جنین تاکنون 2 فلسطینی به شدت زخمی شدند.

این منابع همچنین اعلام کردند که درگیری‌های شهر جنین مسلحانه بوده است و طی آن مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی درگیر شدند. گفته می‌شود که صهیونیست‌ها مانع از انتقال مجروحان فلسطینی به بیمارستان شده‌اند.

منبع: تسنیم 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها