پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت درباره کلاهبرداری با عنوان پیش‌فروش بلیت مسابقات جام جهانی قطر هشدار داد.
کد خبر: ۱۳۶۲۴۶۵

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس تهران، در هشدار پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت (فتا) درباره کلاهبرداری به روش پیش‌ فروش بلیت مسابقات جام جهانی قطر آمده است: در این روش، مجرمان سایبری با هدایت کاربران به لینک‌ های آلوده و طراحی صفحات جعلی اطلاعات کارت بانکی آنها را سرقت می‌کنند.

کشف ۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح ضربتی پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۵۵ هزار انواع کالای قاچاق، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق شده را ۷۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی توضیح داد: در اجرای طرح ضربتی این پلیس از هفته گذشته ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز موفق به کشف انواع کالاهای قاچاق در سطح شهر شدند.

وی اظهارداشت: با اشراف و رصدهای اطلاعاتی بیش از ۲۰ باب انبار دپوی کالا های قاچاق و باندهای انتقال کالای قاچاق توسط خودرو های تند رو موسوم به شوتی شناسایی شد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ادامه داد: مشخص شد انواع کالاهای خارجی در ساعات پایانی نیمه شب توسط خودروهای سواری شوتی، وانت و کامیون به برخی از این انبارها منتقل می‌شود.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان تعداد ۱۲ باب انبار حاوری ۵۵ هزار انواع کالای قاچاق را پلمب کردند همچنین در این رابطه ۱۳ متهم دستگیر، ۲ خودرو توقیف و ۱۲ پرونده تشکیل شد و با هماهنگی مقام قضایی، این پرونده‌ها با اتهام قاچاق و تقلب در کسب به مرجع قضایی ارجاع شد.

وی تاکید کرد: ترویج فرهنگ مصرف کالای خارجی باعث نابودی هویت و استقلال ملی است بنابراین شهروندان در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها