فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام عنوان کرد:

خواسته های مردم بر سلایق و منفعت های شورای شهر و شهرداری ارجحیت دارد

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عنوان کرد:

همکاری مشترک سپاه و کمیته امداد برای ساخت مسکن، اطعام مددجویان و حامی یابی برای ایتام

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از همکاری مشترک کمیته امداد و سپاه استان ایلام برای اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۱۵۳۲
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ سردار جمال شاکرمی  در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان با محوریت خدمت بیشتر به نیازمندان استان در رمضان گفت: در ادامه همکاری‌هایی که هرساله بین کمیته امداد و سپاه استان صورت می‌گیرد در رمضان امسال نیز خدمات مشترکی در زمینه ساخت مسکن، اطعام مددجویان و حامی یابی برای ایتام و کودکان نیازمند صورت می‌گیرد.
 
وی افزود: با استفاده از امکاناتی که سپاه در زمینه تهیه و پخت غذا دارد در هفته اکرام ایتام واطعام نیازمندان، سپاه استان در زمینه تهیه غذای گرم و نیز تهیه سبدهای معیشتی برای توزیع در بین مددجویان و نیازمندان مشارکت خواهد کرد.

سردار شاکرمی با اشاره به در دست ساخت بودن ۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان که با همکاری امداد و سپاه صورت می‌گیرد گفت: تلاش می‌شود با از میان بردن موانع ساخت این پروژه‌ها از جمله ضمانت‌های بانکی در ساخت این پروژه‌ها تسریع شود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام نیز در این نشست گفت: کمیته امداد و سپاه در زمینه خدمت به مددجویان و نیازمندان برنامه‌های مشترک قابل توجهی دارند که از جمله این خدمات ساخت مسکن، تامین جهیزیه، توزیع سبدهای معیشتی، سرپرستی از ایتام و مشارکت در رفع نیازهای آنان است.

رضا طاهری افزود: از آنجایی که هر ساله در ماه مبارک رمضان خدمات ویژه ای به نیازمندان استان ارائه می‌شود، امیدواریم امسال نیز با مشارکت دستگاه‌های دیگر بخشی از نیازهای این قشر برطرف شود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها