رییس اداره مراقبت از بیماری های واگیر وزارت بهداشت:

واکسیناسیون عمومی سطح ایمنی مردم را افزایش داده است

رییس اداره مراقبت از بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: ویروس کرونا همچنان در حال گردش است، مردم برای قطع زنجیره انتقال، همچنان خود مراقبتی ها را ادامه دهند.
کد خبر: ۱۳۶۱۳۶۱

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، دکتر ابراهیم قادری رییس اداره مراقبت از بیماری های واگیر وزارت بهداست به وضعیت شیوع کرونا در کشور پرداخت و با بیان اینکه هر دورهمی و تجمع خطر افزایش ابتلا به کرونا را افزایش می دهد، گفت: مسافرت ها و دید و بازدیدهای نوروزی مقداری باعث شیوع دوباره ویروس کرونا شده است البته این شیوع دوباره همانند دیگر کشورها شدت نداشته است.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون عمومی در کشور، سطح ایمنی مردم را افزایش داده است، گفت: از آنجا که ویروس کرونا همچنان در حال گردش است، مردم برای قطع زنجیره انتقال همچنان خود مراقبتی ها را ادامه دهند.

قادری خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان میزان دورهمی ها و میهمانی ها کاهش یافته و همین موضوع مقداری باعث کاهش شیوع ویروس کرونا شده است.

رییس اداره مراقبت از بیماری های واگیر وزارت بهداست در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: در طول این ایام مردم برای شدت نیافتن ویروس کرونا، در مکان های عمومی نظیر مسجد، مدرسه و دانشگاه خود را ملزم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی (استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی) کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها