درباره شکست مفتضحانه سجاد غریبی مقابل مبارز قزاقستانی

ببینید | بلوای مضحک هالک پلاستیکی

خبرورزشی نوشت: سجاد غریبی پس از گذشت چند روز از اعلام خبر لغو مبارزه با مارتین فورد نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۳۶۱۳۰۸

به گزارش جام جم آنلاین ، هالک ایرانی قرار بود روز ۳۰ آوریل به مصاف مارتین فورد برود اما این مبارزه به تعویق افتاد و فورد که به ترسناک‌ترین مرد دنیا مشهور است چند روز قبل با انتشار ویدیویی اعلام کرد که این مبارزه فعلا برگزار نخواهد شد.

فورد در این ویدیو گفت: «این بیانیه‌ای است که دوست نداشتم آن را منتشر کنم اما متاسفانه مبارزه من به تعویق افتاده است. اما مسابقات برگزار خواهد شد و این موضوع تنها درباره مبارزه من است. این مسابقات بر اساس برنامه انجام شده و افراد در آن مبارزه خواهند کرد.»

او درباره دلیل لغو این مبارزه اظهار داشت:« متاسفانه من یکی از آنها نیستم متاسفانه دلایلی که باعث شد این اتفاق رخ دهد در کنترل من نبودند. اشاره کردن به آنها کار هوشمندانه‌ای نیست. من نمی‌خواهم وارد مسیر صحبت کردن بیش از حد در این باره شوم، انرژی و زمان بسیاری به هدر خواهد رفت.»

بسیاری از کسانی که مشتاقانه پیگیر اخبار این مبارزه بوده و انتظار تماشای آن را داشتند همچنان به دنبال یافتن پاسخی برای چرایی این اتفاق هستند.

حالا غریبی در گفتگو با Muscle and Health مارتین فورد را فردی بزدل خوانده که از مبارزه رو در رو با او انصراف داده و حاضر به حضور در این میدان نشده است.

این مبارز ۲۹ ساله ایرانی گفت: «مارتین بزدل است. او فرار کرد تا از رویارویی با من خودداری کند و حاضر نشد کنار زمین مبارزه تور و هال در دوبی با من روبرو شود. من به هتلی که او در آن اقامت داشت رفتم اما او پشت محافظانش پنهان شد و روز بعد از دوبی فرار کرد.»

او در ادامه اضافه کرد: «من فقط می‌خواستم با او روبرو شوم تا جواب کارهای بزدلانه‌اش را بدهم. مارتین ترسیده است. من به لندن خواهم آمد و این کار او بی‌پاسخ نخواهد ماند. مارتین فورد یکی از بزدل‌ترین مبارزها است. من واقعا از این که حریف او باشم خجالت می‌کشم چون او بیشتر از این که مبارز باشد، یک دلقک است. او فقط در پی دنبال کننده و گرفتن بازدید است و به دنبال مبارزه نیست.»

غریبی مدعی شده که اگر لازم باشد این موضوع را به صورت قانونی پیگیری خواهد کرد:« دیر یا زود او را ادب خواهم کرد. قراردادی که ما برای این رقابت داشتیم به هیچ یک از دو طرف اجازه نمی‌داد که مبارزه را لغو کنند و مدیر برنامه من این موضوع را به صورت قانونی پیگیری می‌کند.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها