رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه؛

کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه گران شد+ جدول کرایه‌ها

رئیس اتحادیه پوشاک کرمانشاه؛

هجوم برای خرید مانتوهای دانشجویی/ مانتو شلوار مدرسه در بازار نیست

حسین بیات از افزایش تقاضا برای خرید پوشاک مناسب مراکز آموزشی با حضوری شدن دانشگاه ها و مدارس یاد کرد و ادامه داد: شاهد هجوم برای خرید مانتوهای دانشجویی هستیم و برخی از مغازه‌ها از زمان اعلام بازگشایی دانشگاه‌ها روزانه تا ۲۰ دست مانتو دانشجویی می‌فروشند.
کد خبر: ۱۳۶۰۶۴۹

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ رئیس اتحادیه پوشاک کرمانشاه با اشاره به بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه‌ها، گفت: شاهد هجوم برای خرید مانتو شلوار دانشگاه و مدرسه هستیم، اما مانتو شلوار مدرسه در بازار نیست.

وی ادامه داد: اگرچه جنس بسیاری از مغازه‌ها برای فروش مانتو دانشجویی جور نیست، چون از قبل آمادگی لازم را نداشتند، اما این مدل مانتوها را می‌توان تامین کرد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس اتحادیه پوشاک کرمانشاه مشکل فعلی را مربوط به مانتو شلوارهای دانش آموزی دانست و تاکید کرد: در حال حاضر هیچ مغازه‌ای در بازار مانتو شلوار مدرسه ندارد.

بیات با بیان اینکه در دوره قبل که مدارس بازگشایی شد برخی مدارس با انعقاد قرارداد با تولیدی‌ها در زمینه تامین مانتو شلوار مدرسه اقدام کردند، افزود: تعطیلی مجدد مدارس باعث شد برخی دانش آموزان نسبت به تهیه پوشاک مدرسه دست نگه دارند و اکنون با مشکل مواجه شوند.

وی خاطرنشان کرد: تنها راه این است که دانش آموزان باقی مانده اکنون به تولیدی‌ها درخواست دوخت بدهند که در این صورت هم یک هفته تا ۱۰ روز آماده شدن مانتو شلوار به طول می‌انجامد.

 رئیس اتحادیه پوشاک کرمانشاه با بیان اینکه تقاضا برای مانتو شلوار اداری هم با توجه به آغاز مجدد فعالیت معلمان بیشتر شده گفت: البته مانتو شلوار اداری به میزان کافی در بازار وجود دارد.

بیات با بیان اینکه قیمت‌ها نسبت به گذشته تغییری نداشته زیرا هنوز نرخ دستمزد و قیمت جدید پارچه اعمال نشده، تاکید کرد: هم اکنون قیمت هر دست مانتو شلوار مدرسه به نرخ تولیدی ۲۲۰ تا ۲۷۰ هزار تومان و هر دست مانتو شلوار اداری حدود ۶۰۰ هزار تا یک و نیم میلیون تومان است. مانتو دانشجویی هم بسته به نوع و جنس آن، قیمت متفاوتی دارد

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها