رییس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه همه اقداماتی که لازم بود برای آموزش حضوری انجام شود، در دانشگاه‌های کشور آغاز شده است، تاکید کرد: دانشجویان برای حضور در کلاس های دانشگاه باید دو دز واکسن کرونا را دریافت کرده باشند.
کد خبر: ۱۳۵۹۸۴۹

به گزارش جام جم آنلاین، هاشم داداش پور گفت: دانشگاه‌ها هیچ زمانی تعطیل نبودند و اصل بر حضوری بودن آموزش در دانشگاه ها است.

وی با بیان اینکه حفظ سلامت دانشجویان اصل اساسی در آغاز آموزش حضوری است، گفت: از ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۰ ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد اصل بر حضوری شدن آموزش در دانشگاه ها است؛ بر این اساس همه اقداماتی که لازم بود برای آموزش حضوری انجام شود، در دانشگاه‌ های کشور آغاز شد.

رییس سازمان امور دانشجویان کشور تاکید کرد: دانشجویان برای حضور در کلاس های دانشگاه باید دو دز واکسن کرونا را دریافت کرده باشند.

داداش پور گفت: مشکلی بابت اسکان دانشجویان در خوابگاه های دولتی نداریم و احتمال چالش صرفاً در خوابگاه های استیجاری یا خودگردان ممکن است باشد که به دنبال رفع آن هستیم.

وی یادآور شد: دانشجویان غیربومی که متقاضی اسکان در خوابگاه هستند باید با هماهنگی دانشگاه مربوطه برای این موضوع ثبت نام کنند.

منبع: ایرنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها