در اکران نوروزی فیلم «موقعیت‌ مهدی» موفقیت خود را در جشنواره فیلم‌فجر در اکران نوروزی و در مواجهه با طیف وسیع‌تری از تماشاگران تکرار کرد

خط‌شکنی موقعیت مهدی

فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» که همچنان جزء فیلم‌های پر فروش سینمای ایران است، از مرز 2 میلیارد تومان عبور کرد.
فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» که همچنان جزء فیلم‌های پر فروش سینمای ایران است، از مرز 2 میلیارد تومان عبور کرد.
کد خبر: ۱۳۵۹۴۷۶

به گزارش جام جم آنلابن به نقل از فارس، با شروع تعطیلات نوروزی، فروش فیلم‌های سینمایی جهش چشمگیری داشته‌اند و اکثر سینماهای مدرن تمام ظرفیت سالن‌های سینمایی را به کار گرفته‌اند تا بتوانند پاسخگوی استقبال مردم باشند. 

در این بین فیلم‌های سینمایی «موقعیت مهدی»، «سگ‌بند» و «شادروان» گوی سبقت را از سایر فیلم‌های سینمای ایران ربوده و فروشی میلیاردی داشته‌اند. در ادامه نگاهی به جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمای ایران می‌اندازیم. 

فیلم سینمایی «سگ‌بند» که اکران خود را از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه آغاز کرده است، تاکنون ۲ میلیارد و ۶۳۲ میلیون تومان بلیت فروشی کرده و حدود ۶۶ هزار نفر تماشاگر داشته است. این فیلم تا امروز پرفروش‌ترین فیلم اکران نوروز ۱۴۰۱ بوده است. 

فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» که اکران خود را از روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه آغاز کرده است، تاکنون ۲ میلیارد و ۷۵ میلیون تومان بلیت فروشی کرده و حدود ۶۲ هزار تماشاگر به سینماهای سراسر کشور آورده است. این فیلم در جایگاه دوم فروش فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۱ قرار گرفته است. 

فیلم سینمایی «شادروان» که اکران خود را از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه آغاز کرده است، تاکنون یک میلیارد و ۳۲۹ میلیون تومان بلیت فروشی کرده و حدود ۳۵ هزار تماشاگر داشته است. این فیلم در جایگاه سوم فروش فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۱ قرار گرفته است. 

فیلم سینمایی «مرد بازنده» که اکران خود را از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه آغاز کرده است، تاکنون ۹۰۰ میلیون تومان بلیت فروشی کرده و حدود ۲۲ هزار تماشاگر داشته است. این فیلم در جایگاه چهارم فروش فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۱ قرار گرفته است. 

فیلم سینمایی «روز صفر» که اکران خود را از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه آغاز کرده است، تاکنون ۷۰۰ میلیون تومان بلیت فروشی کرده و حدود ۱۹ هزار تماشاگر داشته است. این فیلم در جایگاه پنجم فروش فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۱ قرار گرفته است. 

فیلم سینمایی «گل به خودی» که اکران خود را از روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه آغاز کرده است، تاکنون ۱۲۴ میلیون تومان بلیت فروشی کرده و ۳ هزار و ۶۰۰ تماشاگر داشته است. این فیلم در جایگاه ششم فروش فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۱ قرار گرفته است. 

فیلم سینمایی «قدغن» که اکران خود را از روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه آغاز کرده است، تاکنون ۹۲ میلیون تومان بلیت فروشی کرده و حدود ۳ هزار تماشاگر داشته است. این فیلم در جایگاه آخر فروش فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۱ قرار گرفته است. 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها