تمامی عملیات های مرتبط با چک صیادی از طریق برنامه موبایلی 724

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، افزایش چک های برگشتی و پرونده های متعدد حقوقی و کیفری مرتبط با چک منجر به تاسیس سامانه صدور دسته چک ( سامانه صیاد ) از سوی بانک مرکزی گردید که به کمک این سامانه چک های برگشتی کاهش چشم گیری پیدا کردند.
کد خبر: ۱۳۵۴۲۶۹
باتوجه به اینکه دارندگان دسته چک موظف هستند تا در هنگام صدور چک، اطلاعات آن را در سامانه صیاد ثبت کنند، شرکت پرداخت الکترونیک سامان با طراحی برنامه موبایلی 724 و اتصال به سامانه صیاد، موجب افزایش اعتبار، امنیت و بالا رفتن میزان اعتماد در معاملات گشته است، زیرا با استفاده از این سامانه در برنامه 724 می توان در کوتاه ترین زمان گزارشی از عملکرد صادر کننده چک را بررسی کرد.
 
نکته حائز اهمیت در استفاده از خدمات سامانه صیاد در برنامه 724 برای کاربران این است که با سیم کارتی که مالکیت آن متعلق به خودشان می باشد، وارد این سامانه شوند.

همچنین جهت استفاده از خدمات سامانه چک صیاد می‌توانید برنامه موبایلی 724 را از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر، شماره‌گیری کد دستوری (#724*) و همچنین از طریق وب‌سایت رسمی شرکت پرداخت الکترونیک سامان به آدرس sep.ir دریافت نمایید.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها