مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: امکان‌ ثبت نام در طرح جهش مسکن در استان همزمان با سراسر کشور تا ۱۵ آذرماه تمدید شد.
کد خبر: ۱۳۴۷۸۹۵

به گزارش جام جم آنلاین، عطاءاله اکبری اظهار کرد: در حال حاضر امکان ثبت نام طرح جهش مسکن در ۱۳ شهر میرجاوه، دوست محمد، زهک، گشت، زابل، نوک آباد، زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل وجود دارد.

 

وی ادامه داد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت saman.mrud.ir برای بهره مندی از طرح جهش مسکن نام نویسی کنند.

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: تاکنون افزون بر ۳۰ هزار متقاضی طرح جهش تولید مسکن در شهرستان های تحت پوشش این اداره کل اقدام به ثبت نام کرده اند.

 

اکبری استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متاهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری مورد تقاضا را از جمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش تولید مسکن عنوان کرد و افزود: پس از ثبت نام اولیه متقاضیان و مقارن با پایان مهلت، پالایش اطلاعات انجام شده و افرادی که واجد شرایط دریافت مسکن شده اند از طریق ارسال پیامک به آنها اطلاع رسانی می شود تا سایر مراحل را طی کنند.

 

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اجرای طرح جهش تولید مسکن زمینه توسعه عمرانی و حل مشکل مسکن اقشار نیازمند، ضعیف و محروم را در شهرهای مختلف استان مرتفع خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها