بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می کند:

مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان با موضوع «من سلیمانی ام»

title
استاندار کرمان ثبت رسمی پایتخت مقاومت اسلامی به نام کرمان و راه‌اندازی مرکز بین‌المللی اسلامی با تکیه بر مکتب شهید سلیمانی به میزبانی کرمان را در دومین سالگرد شهادت سردار دل ها پیشنهاد داد.
کد خبر: ۱۳۴۵۳۱۷
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛علی زینی‌وند،درستادبرگزاری دومین سالگرد سپهبد شهید قاسم سلیمانی عنوان کرد:طی دو سال گذشته تمام تلاش و رفتار استان بر حرکت بر اصول و تاکیدات رهبری در خصوص مکتب شهید سلیمانی بوده است‌.

وی برگزاری موفق نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی را در سطح کشور و استان با وجود شرایط سخت کرونایی یادآور شد و افزود:جلساتی که در این ایام برگزار شد،اسنادی هستند که می‌توانند پایه محکمی در تقویت مکتب نورانی شهید سلیمانی باشند.

زینی‌وند،ادامه داد:همه دنیا و آزادگان علاقمند به راه شهید قاسم سلیمانی هستند و در این حوزه تلاش می‌کنند،اما کرمان به عنوان زادگاه سردار دلها،نقش سنگینی در برگزاری برنامه‌ها دارد.

استاندار کرمان گفت:نام کرمان به عنوان زادگاه شهید سلیمانی باید به پایتخت مقاومت اسلامی ثبت و ضبط شود و با کمک بنیاد شهید قاسم سلیمانی میزبان و موسس مرکز بین‌المللی اسلامی با تکیه بر مکتب این شهید والامقام باشیم.

زینی‌وند،اجرای طرح گردشگری مذهبی در روستای قنات ملک را نیز مورد اشاره قرار داد.

وی گفت:وجهه مردمی بودن مراسم شهید سلیمانی باید مورد توجه باشد واین فرصت تاریخی برای ایران است که درچارچوب مکتب مولفه‌های هویت‌ساز ایرانی و اسلامی و انقلابی مورد تاکید رهبری را بیان کرد.

این نشست با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان،فرمانده سپاه ثارالله کرمان،جانشین ستاد دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی و زینب سلیمانی فرزند بزرگوار شهید سلیمانی برگزار گردید.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها