دورکاری و محدودیت‌های فعالیت اصناف حذف‌شده و مراکز آموزشی در شرف بازگشایی هستند، اما طرح ممنوعیت ترددشبانه هنوز پابرجاست

شائبه‌های یک طرح شبانه

ثبت نام برای شرکت در فراخوان ثبت‌نام هفتمین دوره بورسیه دانشجویان برتر بنیاد حامیان دانشگاه تهران از فردا ۱۰ آبان آغاز می‌شود.
کد خبر: ۱۳۴۴۸۴۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، بنیاد حامیان دانشگاه تهران طی فراخوانی از دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد جهت ثبت‌نام در هفتمین دوره بورسیه بنیاد دعوت به‌عمل آورد.

بر اساس این فراخوان دانشجویان می‌توانند از تاریخ فردا ۱۰ تا ۲۰ آبان با مراجعه به وب‌سایت سامانه گلستان دانشگاه تهران (بخش درخواست وام) به آدرس اینترنتی ems.ut.ac.ir نسبت به ثبت‌نام بورسیه برتر اقدام کنند.

همچنین دانشجویان به‌منظور مطالعه و کسب اطلاعات تکمیلی شرایط ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت رسمی بنیاد حامیان دانشگاه تهران به آدرس utf.ut.ac.ir مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این بورسیه از نوع پرداخت جایزه تحصیلی به دانشجویان برگزیده علمی شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد دانشگاه تهران، به مبلغ دو میلیون ریال در ماه و به مدت ۱۰ ماه در سال تحصیلی است که با حمایت خیرین نیک‌اندیش توسط بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعطا می‌شود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها