jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۶۳۴   ۳۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۴

سرمربی تیم فوتبال پورتو پرتغال از مهاجم ایرانی تیمش دفاع کرد و گفت: مهدی طارمی بازیکن فوق العاده صادقی است.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم فوتبال پورتو فردا شنبه در هفته نهم لیگ پرتغال به مصاف توندلا می‌رود. پورتو در حال حاضر با ۲۰ امتیاز بعد از بنفیکا (۲۱ امتیاز) در رده دوم جدول قرار دارد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی تیم فوتبال پورتو امروز در نشست خبری پیش از این مسابقه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران درباره شرایط تیمش پاسخ داد.

سرمربی پورتو در خصوص ترفند مهدی طارمی برای گرفتن پنالتی، از مهاجم ایرانی خود دفاع کرد و گفت: من طارمی را بازیکنی می شناسم که با حرفه اش، با حریفان، همبازی‌هایش و داوران فوق العاده صادق است. او در هر بازی از حریفان و داوران عذرخواهی می کند. او بازیکن بسیار صادقی است.

وی تاکید کرد: تصویر بدی از طارمی ایجاد کرده اند همراه با بدبینی و بی اعتمادی؛ اما بدتر از آن کسانی هستند که از این مسئله پیروی می کنند.

سرمربی پورتو افزود: ما این امکان را داریم که برچسبهای مختلفی به افراد بچسبانیم اما برداشتن این برچسبها دشوار است.تکرار می کنم؛ طارمی بازیکن فوق العاده صادقی است. من هر روز با او کار می کنم و زمان زیادی با هم هستیم. او یک بازیکن فوق العاده مثبت و صادق است و برای حریفان هم همین ویژگی ها را دارد.

کونسیسائو بار دیگر به اخراج مهدی طارمی در بازی با پاکوس دفریرا اشاره و تاکید کرد که حرکتی که روی طارمی در محوطه جریمه حریف رخ داد پنالتی بود و این بازیکن نباید اخراج می شد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها