jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۳۸۸   ۲۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۴

تسنیم نوشت: بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان در آستانه آغاز مسابقات لیگ برتر، از مدیران باشگاه‌شان گلایه‌مند هستند.

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم فوتبال فولاد خوزستان که فصل گذشته موفق شد با هدایت جواد نکونام قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شود، قرار است در هفته نخست لیگ برتر روز جمعه با قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، یعنی پرسپولیس دیدار حساسی را برگزار کند.

با وجود اینکه فولاد دو روز دیگر باید در یک بازی مهم حضور پیدا کند، بازیکنان این تیم خوزستانی نسبت به گرفته شدن یک تصمیم عجیب از سوی باشگاه ناراحت و معترض هستند. موضوع از این قرار است که بعد از قهرمانی فولاد در جام حذفی، از سوی شرکت فولاد خوزستان مبلغ پنج میلیارد تومان پاداش برای کل اعضای این تیم در نظر گرفته می‌شود، اما این پاداش هنوز به دست بازیکنان و دیگر عوامل تیم نرسیده است.

این در حالی است که گفته می‌شود مدیران فولاد  اخیراً اقدام به خرید یک خودروی گرانقیمت و لوکس خارجی برای باشگاه کرده‌اند تا این تصمیم انتقاد برخی از بازیکنان را در آستانه آغاز لیگ در پی داشته باشد.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۸ روز جمعه در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها