jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۳۶۰   ۲۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۰

نایب قهرمان پارالمپیک توکیو به دلیل انتشار پستی علیه رییس انجمن و سرمربی پیشین تیم ملی دوومیدانی در فضای مجازی به کمیته انضباطی فراخونده شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا،مسعود حمیدی، دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان  درباره علت احضار علیرضا مختاری نایب قهرمان پارالمپیک توکیو در پرتاب وزنه به کمیته انضباطی فدراسیون جانبازان و معلولان، اظهار کرد: وی هفته پیش پستی را در فضای مجازی علیه بهمن رضایی رییس انجمن و سرمربی پیشین تیم ملی پارادوومیدانی منتشر کرد که درست نبود. حتی وی این پست را به من نیز ارسال کرده بود که از دریافت چنین پستی واقعا ناراحت شدم.

وی گفت: در این پست علیرضا مختاری به صراحت اعلام کرده است که «خدا را هزار بار شکر که رفتی، چه کارهایی که کردی، چه حق‌هایی که پایمال کردی، چه دل‌هایی که شکستی، چه اشک‌هایی که جاری کردی، فقط بدان تو را سپردم به عدل الهی و بعدش به وجدانت. هزاران بار شکر که رفتی.»

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان با بیان این که فدراسیون نسبت به انتشار چنین پست‌هایی واکنش نشان می‌ دهد، افزود: مختاری علاوه بر انتشار چنین پستی چند بار در مقاطع مختلف اقدام به انجام کارهای دیگری کرده که در شان یک ورزشکار پارالمپیکی نیست. بنابراین وی با حضور در کمیته انضباطی باید پاسخگو باشد که چرا چنین پستی را در فضای مجازی منتشر کرده است.

حمیدی در پایان پیرامون این پرسش که آیا امکان دارد چنین اقدامی از سوی علیرضا مختاری برای او محرومیت نیز به دنبال داشته باشد، تصریح کرد: در این زمینه کمیته انضباطی باید تصمیم بگیرد، اما این احتمال وجود دارد که به خاطر انتشار چنین پستی با محرومیت نیز مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها